Adress:
Församlingsvägen 14 B lgh 1101269 74 Västra Karup
Fordonsinnehav:
Skatteverket har nu godkänt alla svenskars deklarationer för 2020 och alla Lönekollar är nu uppdaterade!
Om Inga-Britt
I Inga-Britt Sylvesters hemkommun Båstad finns det 520 inkomstmiljonärer. På postnummer 269 74, där Inga-Britt bor, har 7,8 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 274 586 kr per år. I Sverige uppgår... Läs mer
Informationen om Inga-Britt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Personuppgifter

Namnregistrering
- Personnamn
- Inga-Britt Sylvester
- Förnamn
- Inga-Britt
- Tilltalsnamn
- Ej registrerat
- Efternamn
- Sylvester
- Mellannamn
- Finns ej registrerat
Folkbokföring
- Gatuadress
- Församlingsvägen 14 B lgh 1101
- Våning & dörr
- 1 våningen, dörr 1 från vänster
- Postnummer
- 269 74
- Postort
- Västra Karup
- Distrikt
- Västra Karup
- Församling
- Västra Karup-Hovs församling (127804)
- Kommun
-
Båstad (1278)
- Län
- Skåne (12)
Särskild adress
- C/O-adress
- Dahlström
- Gatuadress
- Bifroststigen 5
- Postadress
- 182 64 Djursholm
Vad tjänar Inga-Britt Sylvester?
Om du vill se vad Inga-Britt Sylvester i Båstads kommun tjänar kan du beställa Lönekollen för 39 kr. I Lönekollen kan du helt anonymt se vad Inga-Britt har för lön samt vad han har för inkomst av kapital. Du kan också se om Inga-Britt Sylvester har några tidigare betalningsanmärkningar.
Skatteverket har nu godkänt alla svenskars deklarationer för 2020 och alla Lönekollar är nu uppdaterade!
Se vad Inga-Britt Sylvester tjänarNu 199 kr - ordinarie 249 kr

Karta & vägbeskrivning till Församlingsvägen 14 B lgh 1101
Registrerat på adressen
269 74 Västra Karup
Summering
Boendeform
Företag |
---|
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB. |
Hundar |
---|
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 1564 hundar registrerade. |
Bolagsengagemang

Inga-Britt är verklig huvudman för följande företag:
Mer om Inga-Britt
-
Namnsdag
-
Stjärntecken
- Skytten (ej i verkligheten)
-
Ålder
- 97 år (och 45 dagar)
-
Födelsedag
- 14 december (en tisdag om 320 dagar)
-
Födelsedatum
- 1923-12-14 (en fredag för 35 475 dagar sedan)
-
Nästa jubileum
- Fyller 100 år om 2 år och 320 dagar (en torsdag)
I Inga-Britt Sylvesters hemkommun Båstad finns det 520 inkomstmiljonärer. På postnummer 269 74, där Inga-Britt bor, har 7,8 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 274 586 kr per år. I Sverige uppgår kvinnornas snittinkomst till 74,4 % av männens. I detta postnummer uppgår denna siffra till 75,4 %.
Inga-Britt Sylvester har sin bostad på Församlingsvägen 14 B lgh 1101 som ligger i postorten Västra Karup som tillhör Båstads kommun. Hon bor i ett område som tillhör Västra Karup-Hovs församling. Det finns en person folkbokförd på denna adress, Inga-Britt Sylvester (97 år).
Ernst Trygger (Nationella partiet) var Sveriges statsminister när Inga-Britt Sylvester föddes. Det året blev även AIK svenska mästare i fotboll och den totala folkmängden i Sverige var vid årets utgång 6 005 759 personer. Hennes stjärntecken är skytt. Hon är 20-talist och föddes på vintern. Hon fyller 98 år om 320 dagar. Inga-Britt civilstånd är inte gift.
Inga-Britt har inga bolagsengagemang.
Via Ratsit görs det på ett år över 100 miljoner sökningar efter personer. De tre som det har sökts mest på den senaste månaden i kommunen Båstad är Hilda Kirkhoff, Boris Lennerhov och Lennart Hagelqvist. Se topplistan över alla mest eftersökta i Båstads kommun här. Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Inga-Britt i Sverige Inga-Britt Ahlenius i Danderyd, Inga-Britt Andersen i Östervåla och Inga-Britt Uusitalo i Pajala.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Båstad där Inga-Britt ingår. Inga-Britts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 42.
Informationen om Inga-Britt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Se alla inkomster i Inga-Britts kommun.