Adress:
Melodivägen 8 lgh 1015451 71 Uddevalla
Fordonsinnehav:
Skatteverket har nu godkänt alla svenskars deklarationer för 2020 och alla Lönekollar är nu uppdaterade!
Om Hjördis
I Hjördis Emanuelssons hemkommun Uddevalla finns det 743 inkomstmiljonärer. På postnummer 451 71, där Hjördis bor, har 10,4 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 170 469 kr per år. I Sverige uppgår... Läs mer
Informationen om Hjördis kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Personuppgifter

Namnregistrering
- Personnamn
- Hjördis Emanuelsson
- Förnamn
- Hjördis Linnéa
- Tilltalsnamn
- Hjördis
- Efternamn
- Emanuelsson
- Mellannamn
- Finns ej registrerat
Folkbokföring
- Gatuadress
- Melodivägen 8 lgh 1015
- Våning & dörr
- Entreplan, dörr 15 från vänster
- Postnummer
- 451 71
- Postort
- Uddevalla
- Distrikt
- Bäve
- Församling
- Dalabergs församling (148513)
- Kommun
-
Uddevalla (1485)
- Län
- Västra Götaland (14)
Särskild adress
- C/O-adress
- Ulla-Stina Söderberg
- Gatuadress
- Mosstigen 9 A lgh 1101
- Postadress
- 451 53 Uddevalla
Vad tjänar Hjördis Emanuelsson?
Om du vill se vad Hjördis Emanuelsson i Uddevalla kommun tjänar kan du beställa Lönekollen för 39 kr. I Lönekollen kan du helt anonymt se vad Hjördis har för lön samt vad han har för inkomst av kapital. Du kan också se om Hjördis Emanuelsson har några tidigare betalningsanmärkningar.
Skatteverket har nu godkänt alla svenskars deklarationer för 2020 och alla Lönekollar är nu uppdaterade!
Se vad Hjördis Emanuelsson tjänarNu 199 kr - ordinarie 249 kr

Karta & vägbeskrivning till Melodivägen 8 lgh 1015
Registrerat på adressen
451 71 Uddevalla
Summering
Boendeform
Telefonnummer
Uppgift saknas | |||
Företag |
---|
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB. |
Hundar |
---|
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 3950 hundar registrerade. |
Bolagsengagemang

Hjördis är verklig huvudman för följande företag:
Mer om Hjördis
-
Namnsdag
- 3 februari
-
Stjärntecken
- Väduren (ej i verkligheten)
-
Ålder
- 96 år (och 287 dagar)
-
Födelsedag
- 14 april (en onsdag om 78 dagar)
-
Födelsedatum
- 1924-04-14 (en måndag för 35 351 dagar sedan)
-
Nästa jubileum
- Fyller 100 år om 3 år och 79 dagar (en söndag)
I Hjördis Emanuelssons hemkommun Uddevalla finns det 743 inkomstmiljonärer. På postnummer 451 71, där Hjördis bor, har 10,4 % av invånarna betalningsanmärkningar och medelinkomsten är 170 469 kr per år. I Sverige uppgår kvinnornas snittinkomst till 74,4 % av männens. I detta postnummer uppgår denna siffra till 83,6 %.
Hjördis Emanuelsson har sin bostad på Melodivägen 8 lgh 1015 som ligger i postorten Uddevalla som tillhör Uddevalla kommun. Hon bor i ett område som tillhör Dalabergs församling. Det finns en person folkbokförd på denna adress, Hjördis Emanuelsson (96 år).
Ernst Trygger (Nationella partiet) var Sveriges statsminister när Hjördis Emanuelsson föddes. Det året blev även Fässbergs IF svenska mästare i fotboll och den totala folkmängden i Sverige var vid årets utgång 6 036 118 personer. Hennes stjärntecken är vädur (enligt kinesiskt horoskop är hon född i Råttans år). Hon är 20-talist och föddes på våren. Betydelsen av Hjördis är 'Nordiskt namn, sammansatt av ord med bet. ’svärd’ och ’gudinna’'. Hon har namnsdag om om 8 dagar och blir 97 år gammal om 78 dagar. Hjördis civilstånd är inte gift.
Hjördis har inga bolagsengagemang.
Via Ratsit görs det på ett år över 100 miljoner sökningar efter personer. De tre som det har sökts mest på den senaste månaden i kommunen Uddevalla är Tishko Ahmed, Jennie Olsson och Shabaz Saed. Se topplistan över alla mest eftersökta i Uddevalla kommun här. Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hjördis i Sverige Hjördis Johansson Metto i Kiruna, Hjördis Eliasson i Jönköping och Hjördis Flodström i Borlänge.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Uddevalla där Hjördis ingår. Hjördis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 77.
Informationen om Hjördis kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Se alla inkomster i Hjördis kommun.