Adress:
SoldalenRamsättravägen 4
387 50 Köpingsvik
Fordonsinnehav:
Personuppgifter
Namnregistrering
- Personnamn
- Maj-Britt Nilsson
- Förnamn
- Maj-Britt Ragnhild Viola
- Tilltalsnamn
- Maj-Britt
- Efternamn
- Nilsson
- Mellannamn
- Finns ej registrerat
Folkbokföring
- Gatuadress
- Ramsättravägen 4
- Fortsättningsadress
- Soldalen
- Postnummer
- 387 50
- Postort
- Köpingsvik
- Distrikt
- Köping
- Församling
- Köpingsviks församling (088507)
- Kommun
-
Borgholm (0885)
- Län
- Kalmar (08)
Särskild adress
Personen har ingen särskild adress registrerad
Karta & vägbeskrivning till Ramsättravägen 4
Registrerat på adressen
387 50 Köpingsvik
Boendeform
Personer (Folkbokförda)
Ernst Henry Reinhold Larsson (101) |
Maj-Britt Ragnhild Viola Nilsson (89) |
Aina Helga Erna Larsson (84) |
Eva Margareta Ahlner (68) |
Företag |
---|
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB. |
Hundar |
---|
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 1492 hundar registrerade. |
Bolagsengagemang
Maj-Britt är verklig huvudman för följande företag:
Mer om Maj-Britt
Namnsdag
- 15 juli
Stjärntecken
- Vågen (ej i verkligheten)
Ålder
- 89 år (och 77 dagar)
Födelsedag
- 23 september (en onsdag om 289 dagar)
Födelsedatum
- 1930-09-23 (en tisdag för 32 584 dagar sedan)
Nästa jubileum
- Fyller 90 år om 0 år och 289 dagar (en onsdag)
Det finns 142 inkomstmiljonärer i Maj-Britt Nilssons hemkommun Borgholm. I postnummer 387 50 som Maj-Britt bor på är medelinkomsten 290 085 kr per år och andelen med betalningsanmärkningar är 6,6 %. Här tjänar kvinnorna i snitt 78,1 % av vad männen tjänar, vilket kan jämföras med snittet för Sverige som är 74,4 %.
Maj-Britt Nilsson bor i en lägenhet på Ramsättravägen 4 i postorten Köpingsvik i Borgholms kommun. Området där hon bor tillhör Köpingsviks församling. På adressen finns 4 personer folkbokförda, Maj-Britt Nilsson (89 år), Ernst Henry Reinhold Larsson (101 år) och Aina Helga Erna Larsson (84 år) samt en person till.
När Maj-Britt Nilsson föddes var Carl Gustaf Ekman (Frisinnade folkpartiet) statsminister. Samma år uppgick Sveriges folkmängd till 6 142 191 personer. Hon är 30-talist och är född på hösten i stjärntecknet våg (enligt kinesiskt horoskop är hon är född i Hästens år). Hennes namn har betydelsen 'Nordiskt namn, sammansatt av ord med bet. ’gudamakter’ och ’strid’'. Hon fyller 90 år om 289 dagar och har namnsdag om 219 dagar. Maj-Britt är inte gift.
Maj-Britt har inga bolagsengagemang.
Personerna som bor i det här området kör helst VOLVO och bilarna har en genomsnittlig ålder på 15,3 år. Biltätheten är 0,83 privatägda personbilar per invånare över 18 år. På hennes adress finns inga privatägda personbilar registrerade.
På Ratsit görs årligen över 100 miljoner personsökningar och de tre mest eftersökta personerna senaste månaden i Borgholms kommun är Jonas Runnemark, Alessandro Ottoveggio och Anders Byström. Se topplistan över alla mest eftersökta i Borgholms kommun här. De tre mest eftersökta Maj-Britt i Sverige det senaste kvartalet är Maj-Britt Pesonen i Örebro, Maj-Britt Starbrink i Huskvarna och Maj-Britt Sjöberg i Fjälkinge.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Borgholm där Maj-Britt ingår. Maj-Britts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.
Se alla inkomster i Maj-Britts kommun.