Personuppgifter

Senast uppdaterad
2023-06-01

Benjamin Magnus Bååt Bryntesson

Personnummer: 19930331-XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 30 år

Födelsedag: 31 mars 1993

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 december

Stjärntecken: Väduren (ej i verkligheten)

Namnregistrering

Personnamn: Benjamin Magnus Bååt Bryntesson

Förnamn: Benjamin Magnus

Tilltalsnamn: Benjamin

Efternamn: Bååt Bryntesson

Mellannamn: Bååt

Folkbokföring

Adressändring: 2020-08-07

Gatuadress: Ekvägen 7

Postnummer: 666 41

Postort: Billingsfors

Distrikt: Steneby

Församling: Steneby-Tisselskogs församling (146006)

Kommun: Bengtsfors (1460)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Benjamin

Det finns 73 inkomstmiljonärer i Benjamin Bååt Bryntessons hemkommun Bengtsfors. I postnummer 666 41 som Benjamin bor på är medelinkomsten 237 744 kr per år och andelen med betalningsanmärkningar är 9,0 %. Här tjänar... Läs mer om Benjamin

Informationen om Benjamin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100% anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Benjamin Bååt Bryntesson?

Vad tjänar Benjamin?
Kopia skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Benjamins
Kreditstatus?

Nyfiken på Benjamins Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ekvägen 7

Latitud: 58.98213   |   Longitud: 12.2371

Registrerat på adressen


Ekvägen 7
666 41 Billingsfors

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag på adressen | 1 st



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
FRANSK BULLDOGG Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2021-06-17 (1 år) Ägare Benjamin Bååt Bryntesson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2021-06-17 (1 år) Benjamin Bååt Bryntesson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2023-03-06. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100% anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Benjamins kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Benjamins hemkommun Bengtsfors. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Benjamin har inga bolagsengagemang


Mer om Benjamin


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

30 år (och 62 dagar)

Födelsedag

31 mars (en söndag om 304 dagar)

Födelsedatum

1993-03-31 (en onsdag för 11 019 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 9 år och 303 dagar (en torsdag)

Det finns 73 inkomstmiljonärer i Benjamin Bååt Bryntessons hemkommun Bengtsfors. I postnummer 666 41 som Benjamin bor på är medelinkomsten 237 744 kr per år och andelen med betalningsanmärkningar är 9,0 %. Här tjänar kvinnorna i snitt 76,0 % av vad männen tjänar, vilket kan jämföras med snittet för Sverige som är 73,5 %.

Benjamin Bååt Bryntesson bor i en villa/radhus på Ekvägen 7 i postorten Billingsfors i Bengtsfors kommun. Området där han bor tillhör Steneby-Tisselskogs församling. På adressen finns en person folkbokförd, Benjamin Bååt Bryntesson (30 år). På Benjamins adress finns en hund registrerad, en Fransk Bulldogg född 2021.

När Benjamin Bååt Bryntesson föddes var Carl Bildt (Moderaterna) statsminister. Samma år blev IFK Göteborg svenska mästare i herrfotboll och Malmö FF blev mästare i damfotboll och Sveriges folkmängd uppgick till 8 745 109 personer. Han är 90-talist och är född på våren i stjärntecknet vädur (enligt kinesiskt horoskop är han är född i Tuppens år). Hans namn har betydelsen 'Hebreiskt namn med bet. ’söderns son’'. Han fyller 31 år om 304 dagar och har namnsdag om 210 dagar. Benjamin är inte gift.

Benjamin har inga bolagsengagemang. På hans adress finns ett bolag registrerat (Bååt Bryntesson, Benjamin).

På Ratsit görs årligen över 100 miljoner personsökningar och de tre mest eftersökta personerna senaste månaden i Bengtsfors kommun är Hugo Erm, Jörgen Almgren och Louise Stenman. Se topplistan över alla mest eftersökta i Bengtsfors kommun här. De tre mest eftersökta Benjamin i Sverige det senaste kvartalet är Benjamin Wahlgren Ingrosso i Stockholm, Benjamin Larsson Jennebo i Örebro och Benjamin Westling i Täby.

Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Bengtsfors där Benjamin ingår. Benjamins lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Informationen om Benjamin kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.