7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

John Gunnar Näs

John Gunnar registrerades som avliden 2026-03-12.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19340609- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 9 juni 1934

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 3 maj

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: John Gunnar Näs

Förnamn: John Gunnar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Näs

Mellannamn:

Folkbokföring

Gatuadress: Farupsbacken 12

Postnummer: 846 97

Postort: Bruksvallarna

Distrikt: Ljusnedal

Församling: Tännäs-Ljusnedals församling (236107)

Kommun: Härjedalen (2361)

Län: Jämtland (23)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

John Gunnar Näs är en man på 92 år som bor på Farupsbacken 12 i Bruksvallarna. bostad är en villa på 53 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
John Gunnar Näs?

Vad tjänar John Gunnar?

Karta & vägbeskrivning till Farupsbacken 12

Latitud: 62.636898   |   Longitud: 12.448929

Registrerat på adressen


Farupsbacken 12
846 97 Bruksvallarna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i John Gunnar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i John Gunnar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

John Gunnars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 53 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

John Gunnar har inga bolagsengagemang


Mer om John Gunnar


Födelsedatum

1934-06-09

John Gunnar Näs registrerades som avliden 2026-03-12. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

John Gunnar Näs är en man på 92 år som bor på Farupsbacken 12 i Bruksvallarna. bostad är en villa på 53 kvm . Han har inte någon särskild adress registrerad.

På John Gunnars postnummer, 846 97, är medelinkomsten 381 356 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,25 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för John Gunnar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Härjedalen där John Gunnar ingår.

John Gunnar bor tillsammans med Ragna Maria Näs. Hon är en 85 årig kvinna som flyttade in den 9 juni 1941 och har bott där totalt 85 år och 45 dagar. Han är inte gift.

På John Gunnars nästa födelsedag fyller han 93 år. Den inträffar om 320 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 100 år om 7 år och 320 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 283 dagar.

Namnet John är 'Engelsk form av Johan'.

John Gunnar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta John Gunnar i Sverige Gunnar Schäfer i Kalmar, John Svegfors i Stockholm och John Taylor i Malmö.

Informationen om John Gunnar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om John Gunnar Näs