7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Ingela Maria Westberg
Ingela Maria registrerades som avliden 2026-04-07.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader.
Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon
fortfarande var vid liv här nedan.
Personnummer: 19390814-
Födelsedag: 14 augusti 1939
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 7 november
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Ingela Maria Westberg
Förnamn: Ingela Maria
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Westberg
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 1965-12-17
Gatuadress: Daggudden 23
Postnummer: 434 91
Postort: Kungsbacka
Distrikt: Vallda
Församling: Vallda församling (138404)
Kommun: Kungsbacka (1384)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ingela Maria Westberg är en 86 årig kvinna och bosatt på Daggudden 23 i Kungsbacka. Hennes bostad är en villa på 145 kvm . Hon flyttade in på adressen den 17 december 1965 och har sammanlagt bott där i 60 år och 199 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Daggudden 23
Registrerat på adressen
434 91 Kungsbacka
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2012-11-19 (13 år) Ägare Ingela Maria Westberg Ägarens lön |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2012-11-19 (13 år) | Ingela Maria Westberg |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ingela Maria kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ingela Maria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ingela Marias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 145 kvm
Byggår: 1930
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Verklig Huvudman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Ej aktiv |
Verklig Huvudman | 100% |
Mer om Ingela Maria
Födelsedatum
1939-08-14
Ingela Maria Westberg
registrerades som avliden 2026-04-07.
Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader.
Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.
Ingela Maria Westberg är en 86 årig kvinna och bosatt på Daggudden 23 i Kungsbacka. Hennes bostad är en villa på 145 kvm . Hon flyttade in på adressen den 17 december 1965 och har sammanlagt bott där i 60 år och 199 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Ingela Marias bostadsområde, på postnummer 434 91, är 517 117 kr per år och 1,52 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Ingela Marias ingår.
Förutom Ingela Maria bor också Ulf Tore Westberg på adressen. Där har han bott i 60 år och 199 dagar sedan han först registrerades där den 17 december 1965. På adressen finns också en hund registrerad som Ingela Maria är ägare till. Ingela Maria är gift.
Ingela Marias nästa födelsedag är om 41 dagar då hon fyller 87 år. Hennes namnsdag är om 126 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 3 år och 41 dagar (en tisdag).
Namnet Ingela är 'Tyskt namn, i äldre svenska dialektal form av Ingegerd'.
Ingela Maria har 1 bolagsengagemang (
WESTBERG IND PROJEKT & SEKR SERV AB:S PENS STIFT
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ingela Maria i Sverige Ingela Nordenhav i Kullavik, Maria Forsblom i Ekerö och Maria Kihlstedt i Falkenberg.
Informationen om Ingela Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ingela Maria Westberg
Var bodde Ingela Maria?
Hur gammal blev Ingela Maria?
Ingela Maria Westberg föddes den 14 augusti 1939 och registrerades som avliden 2026-04-07. Hon hade varit 86 år idag.
Hade Ingela Maria några bolagsengagemang?
Ingela Maria hade vid sin bortgång 1 bolagsengagemang och var engagerad i bland annat WESTBERG IND PROJEKT & SEKR SERV AB:S PENS STIFT . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Ägde Ingela Maria några fordon?
Är Ingela Maria gift?
Ingela Maria är gift.
Vilket telefonnummer hade Ingela Maria?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ingela Maria.
Vilket stjärntecken har Ingela Maria?
Ingela Maria har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun var Ingela Maria folkbokförd?
Ingela Maria Westberg var folkbokförd i Kungsbacka kommun.
Vilket län tillhörde Ingela Maria?
Ingela Maria Westberg tillhörde Halland.
Vilken församling tillhörde Ingela Maria?
Ingela Maria Westberg tillhörde Vallda församling.