7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-28
Kerstin Ingegärd Hellberg
Årsinkomst: Kolla Kerstin Ingegärds lön anonymt
Personnummer: 19460813-
Ålder: 79 år
Födelsedag: 13 augusti 1946
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 24 juli
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Kerstin Ingegärd Hellberg
Förnamn: Kerstin Ingegärd
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Hellberg
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-07-09
Gatuadress: Fyrklövergatan 9 lgh 1401
Våning & dörr: 4 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 194 49
Postort: Upplands Väsby
Distrikt: Hammarby
Församling: Hammarby församling (011402)
Kommun: Upplands Väsby (0114)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Kerstin Ingegärd Hellberg är en 79 årig kvinna och bosatt på Fyrklövergatan 9 lgh 1401 i Upplands Väsby. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Hon flyttade in på adressen den 9 juli 2026 och har sammanlagt bott där i 19 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Fyrklövergatan 9 lgh 1401
Registrerat på adressen
194 49 Upplands Väsby
Personer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Lön |
Ej aktiv |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Kerstin Ingegärd kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Kerstin Ingegärd hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Kerstin Ingegärds bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 76 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2021
Bolagsengagemang | 0 st
Kerstin Ingegärd har inga bolagsengagemang
Mer om Kerstin Ingegärd
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
79 år (och 349 dagar)
Födelsedag
13 augusti (en torsdag om 16 dagar)
Födelsedatum
1946-08-13 (en tisdag för 29 204 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 16 dagar (en torsdag)
Kerstin Ingegärd Hellberg är en 79 årig kvinna och bosatt på Fyrklövergatan 9 lgh 1401 i Upplands Väsby. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 76 kvm . Hon flyttade in på adressen den 9 juli 2026 och har sammanlagt bott där i 19 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Kerstin Ingegärds bostadsområde, på postnummer 194 49, är 364 085 kr per år och 6,84 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Upplands Väsby där Kerstin Ingegärds ingår. Kerstin Ingegärds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.
Förutom Kerstin Ingegärd bor också Perry Torbjörn Hellberg på adressen. Där har han bott i 19 dagar sedan han först registrerades där den 9 juli 2026. Kerstin Ingegärd är gift med Perry Torbjörn Hellberg .
Kerstin Ingegärds nästa födelsedag är om 16 dagar då hon fyller 80 år. Hennes namnsdag är om 361 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 80 år om 16 dagar (en torsdag).
Namnet Kerstin är 'Svensk form av Kristina'.
Kerstin Ingegärd har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kerstin Ingegärd i Sverige Ingegärd Johansson i Ludvigsborg, Kerstin Sandels i Stockholm och Kerstin Sommarbris i Sköndal.
Informationen om Kerstin Ingegärd kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Kerstin Ingegärd Hellberg
Var bor Kerstin Ingegärd?
Hur gammal är Kerstin Ingegärd?
Kerstin Ingegärd Hellberg är 79 år gammal och föddes den 13 augusti 1946. Hon fyller 80 år den 13 augusti.
Har Kerstin Ingegärd några bolagsengagemang?
Kerstin Ingegärd har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Kerstin Ingegärd några fordon?
Är Kerstin Ingegärd gift?
Kerstin Ingegärd är gift med Perry Torbjörn Hellberg.
Vilket telefonnummer har Kerstin Ingegärd?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Kerstin Ingegärd.
Vilket stjärntecken har Kerstin Ingegärd?
Kerstin Ingegärd har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Kerstin Ingegärd folkbokförd?
Kerstin Ingegärd Hellberg är folkbokförd i Upplands Väsby kommun.
Vilket län tillhör Kerstin Ingegärd?
Kerstin Ingegärd Hellberg tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Kerstin Ingegärd?
Kerstin Ingegärd Hellberg tillhör Hammarby församling.