Adress:
Hedvigsfors 404824 79 Bjuråker
Fordonsinnehav:
Skatteverket har nu godkänt alla svenskars deklarationer för 2020 och alla Lönekollar är nu uppdaterade!
Om Roger
I Hudiksvall, som är Roger Pontares hemkommun, finns det 380 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 824 79 är 8,8 % och medelinkomsten är 239 019 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta... Läs mer
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Personuppgifter

Namnregistrering
- Personnamn
- Roger Pontare
- Förnamn
- Fred Roger
- Tilltalsnamn
- Roger
- Efternamn
- Pontare
- Mellannamn
- Finns ej registrerat
Folkbokföring
- Gatuadress
- Hedvigsfors 404
- Postnummer
- 824 79
- Postort
- Bjuråker
- Distrikt
- Bjuråker
- Församling
- Bjuråker-Norrbo församling (218409)
- Kommun
-
Hudiksvall (2184)
- Län
- Gävleborg (21)
Särskild adress
Personen har ingen särskild adress registrerad
Vad tjänar Roger Pontare?
Om du vill se vad Roger Pontare i Hudiksvalls kommun tjänar kan du beställa Lönekollen för 39 kr. I Lönekollen kan du helt anonymt se vad Roger har för lön samt vad han har för inkomst av kapital. Du kan också se om Roger Pontare har några tidigare betalningsanmärkningar.
Skatteverket har nu godkänt alla svenskars deklarationer för 2020 och alla Lönekollar är nu uppdaterade!
Se vad Roger Pontare tjänarNu 199 kr - ordinarie 249 kr

Karta & vägbeskrivning till Hedvigsfors 404
Registrerat på adressen
824 79 Bjuråker
Summering
Boendeform
Företag
Företagsnamn |
Status |
Ansvarig |
AD LIBITUM , Aktiv | Aktiv | Fred Roger Pontare (Innehavare) |
Four Winds Aktiebolag , Aktiv | Aktiv | Fred Roger Pontare (Styrelseledamot) |
Mer information om AD LIBITUM och Four Winds Aktiebolag hittar du på Bolagsfakta - Sveriges nya företagssök.
Inkomster & anmärkningar
Fred Roger Pontare Se anonymt direkt |
Rut Elisabeth Pontare Se anonymt direkt |
Hundar Uppdaterad 2020-11-26
Hundras |
Chipnummer |
Kön |
Födelsedatum |
Ålder (år) |
Ägare |
DVÄRGSCHNAUZER, SVART & SILVER
|
Dold - Bli validerad medlem för att se | 2017-03-04 | 4 | Roger Pontare |

Bolagsengagemang
Typ |
Företagsnamn |
Status |
Bokslut |
Oms |
Vinst |
---|---|---|---|---|---|
EF |
AD LIBITUM Innehavare Aktiv |
- | - | ||
AB |
Four Winds Aktiebolag Styrelseledamot Aktiv |
2019 | 829 | 45 | |
Roger är verklig huvudman för följande företag:
Företagsnamn |
Ägarandel |
||||
---|---|---|---|---|---|
Four Winds Aktiebolag Styrelseledamot Aktiv |
100% | ||||
Mer om Roger
-
Namnsdag
- 2 juni
-
Stjärntecken
- Vågen (ej i verkligheten)
-
Ålder
- 69 år (och 140 dagar)
-
Födelsedag
- 17 oktober (en söndag om 225 dagar)
-
Födelsedatum
- 1951-10-17 (en onsdag för 25 343 dagar sedan)
-
Nästa jubileum
- Fyller 70 år om 225 dagar (en söndag)
I Hudiksvall, som är Roger Pontares hemkommun, finns det 380 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hans postnummer 824 79 är 8,8 % och medelinkomsten är 239 019 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta postnummer uppgår till 79,0 % av männens, medan snittet för hela Sverige är 74,4 %.
Roger Pontare är folkbokförd i Hudiksvalls kommun på Hedvigsfors 404 i postorten Bjuråker. Hans bostad är belägen i Bjuråker-Norrbo församling. Antal mantalsskrivna på adressen är 2 personer, Roger Pontare (69 år) och Elisabeth Pontare (68 år). En hund, en Dvärgschnauzer, Svart & Silver född 2017, är registrerad på adressen.
När Roger Pontare såg dagens ljus för första gången var Tage Erlander (Socialdemokraterna) Sveriges statsminister. Det året uppgick vår befolkning till 7 098 740 personer och svenska mästare i fotboll blev Malmö FF. Han föddes på hösten i stjärntecknet våg (Kaninens år enligt kinesiskt horoskop). Han är 50-talist. Namnet Roger betyder 'Engelskt namn, motsvarande ett nordiskt namn sammansatt av ord med bet. ’ära’ och ’spjut’'. Hans namnsdag inträffar om 88 dagar och om 225 dagar fyller han 70 år. Han är inte gift.
Roger har engagemang i 2 bolag (AD LIBITUM, Four Winds Aktiebolag). På hans adress finns två bolag registrerade (AD LIBITUM, Four Winds Aktiebolag).
Det görs över 100 miljoner personsökningar på Ratsit varje år och de tre mest eftersökta i Hudiksvalls kommun den senaste månaden är Diana Baban, Oskar Terneborg och Tomas Stenbom. Se topplistan över alla mest eftersökta i Hudiksvalls kommun här. Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Roger i Sverige Roger Nordin i Stockholm, Roger Pontare i Bjuråker och Roger Grauengaard i Färgelanda.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Hudiksvall där Roger ingår. Rogers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 74.
Informationen om Roger kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Se alla inkomster i Rogers kommun.