7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Lars Roland Jönsson
Årsinkomst: Kolla Lars lön anonymt
Personnummer: 19551021-
Ålder: 70 år
Födelsedag: 21 oktober 1955
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 10 augusti
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Lars Roland Jönsson
Förnamn: Lars Roland
Tilltalsnamn: Lars
Efternamn: Jönsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1986-02-04
Gatuadress: Gärdesvägen 8
Postnummer: 545 35
Postort: Töreboda
Församling: Töreboda församling (147301)
Kommun: Töreboda (1473)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Lars
Lars Jönsson är 70 år och bosatt på Gärdesvägen 8 i Töreboda. Han bor i en villa på 133 kvm . Där har han bott i 40 år och 132 dagar sedan han flyttade in den 4 februari 1986. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lars
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gärdesvägen 8
Registrerat på adressen
545 35 Töreboda
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Lars kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Lars hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 133 kvm
Byggår: 1976
Bolagsengagemang | 0 st
Lars har inga bolagsengagemang
Mer om Lars
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
70 år (och 238 dagar)
Födelsedag
21 oktober (en onsdag om 127 dagar)
Födelsedatum
1955-10-21 (en fredag för 25 806 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 80 år om 9 år och 127 dagar (en söndag)
Lars Jönsson är 70 år och bosatt på Gärdesvägen 8 i Töreboda. Han bor i en villa på 133 kvm . Där har han bott i 40 år och 132 dagar sedan han flyttade in den 4 februari 1986. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I området som han bor just nu, på postnummer 545 35, är medelinkomsten 366 400 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,22 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Töreboda där Lars ingår. Lars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.
Lars bor tillsammans med Ann Jönsson. Hon har bott på Gärdesvägen 8 i totalt 40 år och 132 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 4 februari 1986. Han är gift med Ann Jönsson .
Lars fyller 71 år om 127 dagar och har namnsdag om 55 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 80 år om 9 år och 127 dagar (en söndag).
Namnet Lars är 'Svensk form av det latinska namnet Laure´ntius ’den lagerkrönte’'.
Lars har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lars i Sverige Lars Leijonborg i Stockholm, Lars Hellman i Sundsvall och Lars Kronér i Torslanda.
Informationen om Lars kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.