7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-04

Bengt Simon Lundve

Årsinkomst: Kolla Bengts lön anonymt

Personnummer: 19571106- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 68 år

Födelsedag: 6 november 1957

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 21 mars

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Bengt Simon Lundve

Förnamn: Bengt Simon

Tilltalsnamn: Bengt

Efternamn: Lundve

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-06-22

Gatuadress: Näreby 160

Postnummer: 451 79

Postort: Grundsund

Distrikt: Skaftö

Kommun: Lysekil (1484)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Bengt

Bengt Lundve är en 68 årig man bosatt i Lysekil kommun. Han bor i en villa på 66 kvm . Där har han bott i sammanlagt 12 dagar sedan 22 juni 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Bengt

Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bengt Lundve?

Vad tjänar Bengt?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bengts
Kreditstatus?

Nyfiken på Bengts Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Näreby 160
451 79 Grundsund

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bengt kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bengt hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bengts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 66 kvm

Byggår: 1881

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bengt har inga bolagsengagemang


Mer om Bengt


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

68 år (och 240 dagar)

Födelsedag

06 november (en fredag om 125 dagar)

Födelsedatum

1957-11-06 (en onsdag för 25 077 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 1 år och 125 dagar (en lördag)

Bengt Lundve är en 68 årig man bosatt i Lysekil kommun. Han bor i en villa på 66 kvm . Där har han bott i sammanlagt 12 dagar sedan 22 juni 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Bengts bostadsområde, på postnummer 451 79, har 1,60 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 411 529 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Lysekil där Bengts ingår. Bengts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 108.

Bengt bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

Vill du fira Bengts födelsedag ska du gratulera honom om 125 dagar då han fyller 69 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 260 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 70 år om 1 år och 125 dagar (en lördag).

Namnet Bengt är 'Svensk form av det latinska namnet Benedi´ctus ’den välsignade’'.

Bengt har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Bengt i Sverige det senaste kvartalet är Bengt von Hofsten i Stockholm, Bengt Johansson i Falkenberg och Bengt Falk i Gnarp.

Informationen om Bengt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bengt Lundve