7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-20

Eva-Lena Lillemor Lindster Norberg

Årsinkomst: Kolla Eva-Lenas lön anonymt

Personnummer: 19630514- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 63 år

Födelsedag: 14 maj 1963

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 18 november

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Eva-Lena Lillemor Lindster Norberg

Förnamn: Eva-Lena Lillemor

Tilltalsnamn: Eva-Lena

Efternamn: Norberg

Mellannamn: Lindster

Folkbokföring

Adressändring: 2020-07-01

Gatuadress: Hallnäsgatan 100

Postnummer: 387 70

Postort: Löttorp

Distrikt: Persnäs

Församling: Nordölands församling (088514)

Kommun: Borgholm (0885)

Län: Kalmar (08)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Eva-Lena

Eva-Lena Lindster Norberg är en 63 årig kvinna och bosatt på Hallnäsgatan 100 i Löttorp. Hennes bostad är ett lantbruk på 106 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 juli 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 354 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Eva-Lena

Informationen om Eva-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Eva-Lena Norberg?

Vad tjänar Eva-Lena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Eva-Lenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Eva-Lenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hallnäsgatan 100

Latitud: 57.055736   |   Longitud: 16.915260

Registrerat på adressen


Hallnäsgatan 100
387 70 Löttorp

Företag på adressen | 1 st



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
LABRADOR RETRIEVER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2025-12-17 (0 år) Ägare Gunnar Norberg Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2025-12-17 (0 år) Gunnar Norberg Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Eva-Lena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Eva-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Eva-Lenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 106 kvm

Byggår: 1910

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Protonex El Data Handelsbolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Bolagsman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Bolagsman 100%

Mer om Eva-Lena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

63 år (och 37 dagar)

Födelsedag

14 maj (en fredag om 328 dagar)

Födelsedatum

1963-05-14 (en tisdag för 23 048 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 70 år om 6 år och 328 dagar (en lördag)

Eva-Lena Lindster Norberg är en 63 årig kvinna och bosatt på Hallnäsgatan 100 i Löttorp. Hennes bostad är ett lantbruk på 106 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 juli 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 354 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Eva-Lenas bostadsområde, på postnummer 387 70, är 367 181 kr per år och 1,94 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Borgholm där Eva-Lenas ingår. Eva-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 23.

Förutom Eva-Lena bor också Gunnar Norberg på adressen. Där har han bott i 5 år och 354 dagar sedan han först registrerades där den 1 juli 2020. På adressen finns också en hund registrerad som Eva-Lena inte är ägare till. Eva-Lena är gift med Gunnar Norberg .

Eva-Lenas nästa födelsedag är om 328 dagar då hon fyller 64 år. Hennes namnsdag är om 151 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 70 år om 6 år och 328 dagar (en lördag).

Namnet Lillemor är 'Svenskt namn med bet. ’lilla mor’'.

Eva-Lena har 1 bolagsengagemang ( Protonex El Data Handelsbolag ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eva-Lena i Sverige Eva-Lena Wallin i Veberöd, Eva-Lena Johansson Olsson i Njurunda och Eva-Lena Figaro i Kalix.

Informationen om Eva-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Eva-Lena Lindster Norberg