7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-28
Carl Thomas Langemar
Årsinkomst: Kolla Thomas lön anonymt
Personnummer: 19641219-
Ålder: 61 år
Födelsedag: 19 december 1964
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skytten
Namnregistrering
Personnamn: Carl Thomas Langemar
Förnamn: Carl Thomas
Tilltalsnamn: Thomas
Efternamn: Langemar
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2011-10-05
Gatuadress: Riddarvägen 7
Postnummer: 184 51
Postort: Österskär
Församling: Österåker-Östra Ryds församling (011702)
Kommun: Österåker (0117)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Thomas
Thomas Langemar är en man på 61 år som bor på Riddarvägen 7 i Österskär. Thomas bostad är ett radhus på 123 kvm . Där har han bott i 14 år och 266 dagar sedan han flyttade in den 5 oktober 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Thomas
Informationen om Thomas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Riddarvägen 7
Registrerat på adressen
184 51 Österskär
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Carl Thomas Langemar (VD) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Carl Thomas Langemar (VD) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Thomas kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Thomas hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Thomas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 123 kvm
Byggår: 1964
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 25-50% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 1,6 Vinst (MSEK) 0 |
Aktiv |
Styrelseledamot, VD | 25-50% | 2025 | 1,6 | 0 |
Mer om Thomas
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
61 år (och 191 dagar)
Födelsedag
19 december (en lördag om 174 dagar)
Födelsedatum
1964-12-19 (en lördag för 22 471 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 70 år om 8 år och 174 dagar (en tisdag)
Thomas Langemar är en man på 61 år som bor på Riddarvägen 7 i Österskär. Thomas bostad är ett radhus på 123 kvm . Där har han bott i 14 år och 266 dagar sedan han flyttade in den 5 oktober 2011. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Thomas postnummer, 184 51, är medelinkomsten 679 451 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,85 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Thomas och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Österåker där Thomas ingår. Thomas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 64.
Thomas bor tillsammans med Therése Langemar. Hon är en 64 årig kvinna som flyttade in den 5 oktober 2011 och har bott där totalt 14 år och 266 dagar. Han är gift med Therése Langemar .
På Thomas nästa födelsedag fyller han 62 år. Den inträffar om 174 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 70 år om 8 år och 174 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 187 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Thomas har 1 bolagsengagemang (
Langemar Bygg och Fastighets AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Thomas i Sverige Thomas Sjögren i Göteborg, Thomas Carlström i Ornö och Thomas Ritter i Stockholm.
Informationen om Thomas kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Thomas Langemar
Var bor Thomas?
Hur gammal är Thomas?
Thomas Langemar är 61 år gammal och föddes den 19 december 1964. Han fyller 62 år den 19 december.
Har Thomas några bolagsengagemang?
Thomas har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Langemar Bygg och Fastighets AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Thomas några fordon?
Är Thomas gift?
Thomas är gift med Therése Langemar.
Vilket telefonnummer har Thomas?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Thomas.
Vilket stjärntecken har Thomas?
Thomas har stjärntecknet Skytten.
I vilken kommun är Thomas folkbokförd?
Thomas Langemar är folkbokförd i Österåker kommun.
Vilket län tillhör Thomas?
Thomas Langemar tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Thomas?
Thomas Langemar tillhör Österåker-Östra Ryds församling.