7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-21

Diler Anwar Hussein

Årsinkomst: Kolla Dilers lön anonymt

Personnummer: 19720728- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 53 år

Födelsedag: 28 juli 1972

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Diler Anwar Hussein

Förnamn: Diler

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Anwar Hussein

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-06-01

Gatuadress: Tosserydsvägen 17

Postnummer: 506 49

Postort: Borås

Distrikt: Fristad-Gingri

Församling: Fristads församling (149011)

Kommun: Borås (1490)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Diler Anwar Hussein är 53 år gammal och bor på Tosserydsvägen 17 i Borås. Hans bostad är en villa på 124 kvm . Där har han bott i 20 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Diler Anwar Hussein?

Vad tjänar Diler?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Dilers
Kreditstatus?

Nyfiken på Dilers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Tosserydsvägen 17

Latitud: 57.760548   |   Longitud: 12.980138

Registrerat på adressen


Tosserydsvägen 17
506 49 Borås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Diler kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Diler hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Dilers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 124 kvm

Byggår: 1952

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Diler har inga bolagsengagemang


Mer om Diler


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

53 år (och 328 dagar)

Födelsedag

28 juli (en tisdag om 37 dagar)

Födelsedatum

1972-07-28 (en fredag för 19 686 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 60 år om 6 år och 37 dagar (en onsdag)

Diler Anwar Hussein är 53 år gammal och bor på Tosserydsvägen 17 i Borås. Hans bostad är en villa på 124 kvm . Där har han bott i 20 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 506 49, som är Dilers bostadsområde, är medelinkomsten 385 548 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,97 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Borås där Dilers ingår. Dilers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 136.

Diler bor tillsammans med 3 personer: Karwan Al Dawoodi , Kawa Al-Dawoodi , Awat Muhamad Faraj Faraj . Diler är inte gift.

Diler har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 194 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 37 dagar då han fyller 54 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 60 år om 6 år och 37 dagar (en onsdag).

Diler har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Diler i Sverige Diler Mohammad i Skärholmen, Diler Patel i Sundbyberg och Diler Mahmoud i Oxie.

Informationen om Diler kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Diler Anwar Hussein