7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-08-19
Marie Anna-Lena Sköld
Årsinkomst: Kolla Anna-Lenas lön anonymt
Personnummer: 19760730-
Ålder: 50 år
Födelsedag: 30 juli 1976
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Marie Anna-Lena Sköld
Förnamn: Marie Anna-Lena
Tilltalsnamn: Anna-Lena
Efternamn: Sköld
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Bagarvägen 11
Postnummer: 956 32
Postort: Överkalix
Församling: Överkalix församling (251301)
Kommun: Överkalix (2513)
Län: Norrbotten (25)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Anna-Lena
Anna-Lena Sköld är en kvinna på 50 år som bor på Bagarvägen 11 i Överkalix. Anna-Lenas bostad är en villa på 151 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Anna-Lena
Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bagarvägen 11
Registrerat på adressen
956 32 Överkalix
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Marie Anna-Lena Sköld (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Marie Anna-Lena Sköld (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anna-Lena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anna-Lena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anna-Lenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 151 kvm
Byggår: 1981
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Anna-Lena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
50 år (och 20 dagar)
Födelsedag
30 juli (en fredag om 345 dagar)
Födelsedatum
1976-07-30 (en fredag för 18 282 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 60 år om 9 år och 346 dagar (en onsdag)
Anna-Lena Sköld är en kvinna på 50 år som bor på Bagarvägen 11 i Överkalix. Anna-Lenas bostad är en villa på 151 kvm . Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Anna-Lenas postnummer, 956 32, är medelinkomsten 324 615 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 8,91 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Anna-Lena och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Överkalix där Anna-Lena ingår. Anna-Lenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.
Anna-Lena bor tillsammans med Alf Patrik Blomstedt. Han är en 38 årig man som flyttade in den 15 augusti 2025 och har bott där totalt 1 år och 4 dagar. Hon är inte gift.
På Anna-Lenas nästa födelsedag fyller hon 51 år. Den inträffar om 345 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 60 år om 9 år och 346 dagar (en onsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 135 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Anna-Lena har 1 bolagsengagemang (
Sköld, Anna-Lena
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anna-Lena i Sverige Anna-Lena Brundin Bergelin i Malmö, Anna-Lena Öberg Högsta i Göteborg och Anna-Lena Wretman i Borås.
Informationen om Anna-Lena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anna-Lena Sköld
Var bor Anna-Lena?
Hur gammal är Anna-Lena?
Anna-Lena Sköld är 50 år gammal och föddes den 30 juli 1976. Hon fyller 51 år den 30 juli.
Har Anna-Lena några bolagsengagemang?
Anna-Lena har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Sköld, Anna-Lena . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Anna-Lena några fordon?
Är Anna-Lena gift?
Anna-Lena är inte gift.
Vilket telefonnummer har Anna-Lena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anna-Lena.
Vilket stjärntecken har Anna-Lena?
Anna-Lena har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Anna-Lena folkbokförd?
Anna-Lena Sköld är folkbokförd i Överkalix kommun.
Vilket län tillhör Anna-Lena?
Anna-Lena Sköld tillhör Norrbotten.
Vilken församling tillhör Anna-Lena?
Anna-Lena Sköld tillhör Överkalix församling.