7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Daniel Ivan Robert Rados Ekeskog
Årsinkomst: Kolla Daniel Ivan Roberts lön anonymt
Personnummer: 19811120-
Ålder: 44 år
Födelsedag: 20 november 1981
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 11 december
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Daniel Ivan Robert Rados Ekeskog
Förnamn: Daniel Ivan Robert
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Rados Ekeskog
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2021-07-13
Gatuadress: Bjättlunda 132
Postnummer: 523 92
Postort: Timmele
Distrikt: Timmele
Församling: Timmele församling (149129)
Kommun: Ulricehamn (1491)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Daniel Ivan Robert Rados Ekeskog är en man på 44 år som bor på Bjättlunda 132 i Timmele. bostad är en villa på 85 kvm . Där har han bott i 4 år och 351 dagar sedan han flyttade in den 13 juli 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bjättlunda 132
Registrerat på adressen
523 92 Timmele
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Linnea Matilda Marstorp Ekeskog (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Linnea Matilda Marstorp Ekeskog (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2021-10-14 (4 år) Ägare Linnea Marstorp Ekeskog Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2021-10-14 (4 år) | Linnea Marstorp Ekeskog | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Daniel Ivan Robert kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Daniel Ivan Robert hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Daniel Ivan Roberts bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 85 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 0,8 Vinst (MSEK) 0,2 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 100% | 2025 | 0,8 | 0,2 |
Mer om Daniel Ivan Robert
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
44 år (och 221 dagar)
Födelsedag
20 november (en fredag om 144 dagar)
Födelsedatum
1981-11-20 (en fredag för 16 292 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 5 år och 144 dagar (en torsdag)
Daniel Ivan Robert Rados Ekeskog är en man på 44 år som bor på Bjättlunda 132 i Timmele. bostad är en villa på 85 kvm . Där har han bott i 4 år och 351 dagar sedan han flyttade in den 13 juli 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Daniel Ivan Roberts postnummer, 523 92, är medelinkomsten 382 746 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,49 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Daniel Ivan Robert och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ulricehamn där Daniel Ivan Robert ingår. Daniel Ivan Roberts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 53.
Daniel Ivan Robert bor tillsammans med Linnea Marstorp Ekeskog. Hon är en 41 årig kvinna som flyttade in den 13 juli 2021 och har bott där totalt 4 år och 351 dagar. På adressen finns en hund (som Daniel Ivan Robert inte är ägare till). Han är gift med Linnea Marstorp Ekeskog .
På Daniel Ivan Roberts nästa födelsedag fyller han 45 år. Den inträffar om 144 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 5 år och 144 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 165 dagar.
Namnet Daniel är 'Hebreiskt namn med bet. ’Gud (min) domare’'.
Daniel Ivan Robert har 1 bolagsengagemang (
Arzano Invest & Consulting AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Daniel Ivan Robert i Sverige Daniel Fjäll i Norrköping, Ivan Radmanic i Huskvarna och Robert Gustafsson i Hägersten.
Informationen om Daniel Ivan Robert kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Daniel Ivan Robert Rados Ekeskog
Var bor Daniel Ivan Robert?
Hur gammal är Daniel Ivan Robert?
Daniel Ivan Robert Rados Ekeskog är 44 år gammal och föddes den 20 november 1981. Han fyller 45 år den 20 november.
Har Daniel Ivan Robert några bolagsengagemang?
Daniel Ivan Robert har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Arzano Invest & Consulting AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Daniel Ivan Robert några fordon?
Är Daniel Ivan Robert gift?
Daniel Ivan Robert är gift med Linnea Marstorp Ekeskog.
Vilket telefonnummer har Daniel Ivan Robert?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Daniel Ivan Robert.
Vilket stjärntecken har Daniel Ivan Robert?
Daniel Ivan Robert har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Daniel Ivan Robert folkbokförd?
Daniel Ivan Robert Rados Ekeskog är folkbokförd i Ulricehamn kommun.
Vilket län tillhör Daniel Ivan Robert?
Daniel Ivan Robert Rados Ekeskog tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Daniel Ivan Robert?
Daniel Ivan Robert Rados Ekeskog tillhör Timmele församling.