7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Fredrik McCarrick Diffner

Årsinkomst: Kolla Fredriks lön anonymt

Personnummer: 19880629- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 37 år

Födelsedag: 29 juni 1988

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juli

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Fredrik McCarrick Diffner

Förnamn: Fredrik

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: McCarrick Diffner

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-09-26

Gatuadress: Falsterbovägen 8 lgh 1302

Våning & dörr: 3 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 121 52

Postort: Johanneshov

Distrikt: Skarpnäck

Församling: Skarpnäcks församling (018036)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Fredrik McCarrick Diffner är en man på 37 år som bor på Falsterbovägen 8 lgh 1302 i Johanneshov. bostad är en lägenhet med 3 rum på 60 kvm . Där har han bott i 3 år och 274 dagar sedan han flyttade in den 26 september 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fredrik McCarrick Diffner?

Vad tjänar Fredrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fredriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Fredriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Falsterbovägen 8 lgh 1302

Latitud: 59.291085   |   Longitud: 18.114090

Registrerat på adressen


Falsterbovägen 8 lgh 1302
121 52 Johanneshov

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fredrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fredriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 60 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1948

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Daggen 3 Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0
Egg Yolk Ekonomisk förening Typ Aktiebolag Status Likvidation
Befattning Verklig Huvudman Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0-25% Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Likvidation
Verklig Huvudman 0-25%

Mer om Fredrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

37 år (och 363 dagar)

Födelsedag

29 juni (en måndag om 2 dagar)

Födelsedatum

1988-06-29 (en onsdag för 13 877 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 2 år och 2 dagar (en torsdag)

Fredrik McCarrick Diffner är en man på 37 år som bor på Falsterbovägen 8 lgh 1302 i Johanneshov. bostad är en lägenhet med 3 rum på 60 kvm . Där har han bott i 3 år och 274 dagar sedan han flyttade in den 26 september 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Fredriks postnummer, 121 52, är medelinkomsten 509 936 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,19 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Fredrik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Fredrik ingår. Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 56.

Fredrik bor tillsammans med Sarah McCarrick Diffner. Hon är en 35 årig kvinna som flyttade in den 5 oktober 2022 och har bott där totalt 3 år och 265 dagar. Han är gift med Sarah McCarrick Diffner .

På Fredriks nästa födelsedag fyller han 38 år. Den inträffar om 2 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 2 år och 2 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 21 dagar.

Namnet Fredrik är 'Tyskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’härskare’'.

Fredrik har 2 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Daggen 3 och Egg Yolk Ekonomisk förening ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fredrik i Sverige Fredrik Lindström i Stockholm, Fredrik Emilsson i Sollentuna och Fredrik Pourmokhtari Holwaster i Stockholm.

Informationen om Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fredrik McCarrick Diffner