7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-06
Karrar Khairullah Abdulzahra Albuswailm
Årsinkomst: Kolla Karrars lön anonymt
Personnummer: 19900927-
Ålder: 35 år
Födelsedag: 27 september 1990
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Karrar Khairullah Abdulzahra Albuswailm
Förnamn: Karrar Khairullah Abdulzahra
Tilltalsnamn: Karrar
Efternamn: Albuswailm
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-06-01
Gatuadress: Irisvägen 5
Postnummer: 386 31
Postort: Färjestaden
Distrikt: Torslunda
Församling: Torslunda församling (084015)
Kommun: Mörbylånga (0840)
Län: Kalmar (08)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Karrar
Karrar Albuswailm är 35 år gammal och bor på Irisvägen 5 i Färjestaden. Hans bostad är en villa på 56 kvm . Där har han bott i 35 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Karrar
Informationen om Karrar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Irisvägen 5
Registrerat på adressen
386 31 Färjestaden
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Karrar kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Karrar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Karrars bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 56 kvm
Byggår: 1826
Bolagsengagemang | 0 st
Karrar har inga bolagsengagemang
Mer om Karrar
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
35 år (och 282 dagar)
Födelsedag
27 september (en söndag om 83 dagar)
Födelsedatum
1990-09-27 (en torsdag för 13 066 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 4 år och 83 dagar (en fredag)
Karrar Albuswailm är 35 år gammal och bor på Irisvägen 5 i Färjestaden. Hans bostad är en villa på 56 kvm . Där har han bott i 35 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 386 31, som är Karrars bostadsområde, är medelinkomsten 392 305 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,65 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Mörbylånga där Karrars ingår. Karrars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.
Karrar bor tillsammans med 2 personer: Josefin Nordqvist , Amjed Ghazi . Karrar är gift med Israa Niyazi Taher.
Karrar har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 179 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 83 dagar då han fyller 36 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 4 år och 83 dagar (en fredag).
Karrar har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karrar i Sverige Karrar Khazail , Karrar Mahdi i Oxelösund och Karrar Kinani i Surahammar.
Informationen om Karrar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Karrar Albuswailm
Var bor Karrar?
Hur gammal är Karrar?
Karrar Albuswailm är 35 år gammal och föddes den 27 september 1990. Han fyller 36 år den 27 september.
Har Karrar några bolagsengagemang?
Karrar har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Karrar några fordon?
Är Karrar gift?
Karrar är gift med Israa Niyazi Taher.
Vilket telefonnummer har Karrar?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Karrar.
Vilket stjärntecken har Karrar?
Karrar har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Karrar folkbokförd?
Karrar Albuswailm är folkbokförd i Mörbylånga kommun.
Vilket län tillhör Karrar?
Karrar Albuswailm tillhör Kalmar.
Vilken församling tillhör Karrar?
Karrar Albuswailm tillhör Torslunda församling.