7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Bassam Al Ghaniem

Årsinkomst: Kolla Bassams lön anonymt

Personnummer: 19950101- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 31 år

Födelsedag: 1 januari 1995

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Bassam Al Ghaniem

Förnamn: Bassam

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Ghaniem

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-03-22

Gatuadress: Vädurens gata 212 lgh 0902

Våning & dörr: 1 våning ner, dörr 2 från vänster

Postnummer: 136 63

Postort: Brandbergen

Distrikt: Österhaninge

Församling: Österhaninge församling (013601)

Kommun: Haninge (0136)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Bassam Al Ghaniem är en 31 årig man och bosatt på Vädurens gata 212 lgh 0902 i Brandbergen. Han flyttade in på adressen den 22 mars 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 105 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bassam Al Ghaniem?

Vad tjänar Bassam?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bassams
Kreditstatus?

Nyfiken på Bassams Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vädurens gata 212 lgh 0902

Latitud: 59.168359   |   Longitud: 18.166357

Registrerat på adressen


Vädurens gata 212 lgh 0902
136 63 Brandbergen

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bassam kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bassam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Bassam har inga bolagsengagemang


Mer om Bassam


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

31 år (och 185 dagar)

Födelsedag

01 januari (en fredag om 180 dagar)

Födelsedatum

1995-01-01 (en söndag för 11 508 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 8 år och 180 dagar (en måndag)

Bassam Al Ghaniem är en 31 årig man och bosatt på Vädurens gata 212 lgh 0902 i Brandbergen. Han flyttade in på adressen den 22 mars 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 105 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Bassams bostadsområde, på postnummer 136 63, är 299 820 kr per år och 6,26 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Haninge där Bassams ingår. Bassams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 90.

Bassam bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Bassam är inte gift.

Bassams nästa födelsedag är om 180 dagar då han fyller 32 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 8 år och 180 dagar (en måndag).

Bassam har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bassam i Sverige Bassam Gergi i Örebro, Bassam Abdallah i Huddinge och Bassam Mikha i Nynäshamn.

Informationen om Bassam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bassam Al Ghaniem