7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Karlo Simovic Guja
Årsinkomst: Kolla Karlos lön anonymt
Personnummer: 19951120-
Ålder: 30 år
Födelsedag: 20 november 1995
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Skorpionen
Namnregistrering
Personnamn: Karlo Simovic Guja
Förnamn: Karlo
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Simovic Guja
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2023-09-13
Gatuadress: Ystadvägen 16 A lgh 1202
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 214 30
Postort: Malmö
Distrikt: Möllevången
Församling: Malmö S:t Johannes församling (128006)
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Karlo Simovic Guja är en man på 30 år som bor på Ystadvägen 16 A lgh 1202 i Malmö. bostad är en lägenhet med 3 rum på 84 kvm . Där har han bott i 2 år och 290 dagar sedan han flyttade in den 13 september 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ystadvägen 16 A lgh 1202
Registrerat på adressen
214 30 Malmö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Karlo kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Karlo hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Karlos bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 84 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1942
Bolagsengagemang | 0 st
Karlo har inga bolagsengagemang
Mer om Karlo
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
30 år (och 222 dagar)
Födelsedag
20 november (en fredag om 143 dagar)
Födelsedatum
1995-11-20 (en måndag för 11 180 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 9 år och 143 dagar (en tisdag)
Karlo Simovic Guja är en man på 30 år som bor på Ystadvägen 16 A lgh 1202 i Malmö. bostad är en lägenhet med 3 rum på 84 kvm . Där har han bott i 2 år och 290 dagar sedan han flyttade in den 13 september 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Karlos postnummer, 214 30, är medelinkomsten 232 822 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,68 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Karlo och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Karlo ingår. Karlos lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 326.
Karlo bor tillsammans med Doris Simovic Guja. Hon är en 31 årig kvinna som flyttade in den 13 september 2023 och har bott där totalt 2 år och 290 dagar. Han är gift med Doris Simovic Guja .
På Karlos nästa födelsedag fyller han 31 år. Den inträffar om 143 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 9 år och 143 dagar (en tisdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Karlo har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karlo i Sverige Karlo Mandir i Sundbyberg, Karlo Monfared i Mullsjö och Karlo Sajti i Malmö.
Informationen om Karlo kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Karlo Simovic Guja
Var bor Karlo?
Hur gammal är Karlo?
Karlo Simovic Guja är 30 år gammal och föddes den 20 november 1995. Han fyller 31 år den 20 november.
Har Karlo några bolagsengagemang?
Karlo har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Karlo några fordon?
Är Karlo gift?
Karlo är gift med Doris Simovic Guja.
Vilket telefonnummer har Karlo?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Karlo.
Vilket stjärntecken har Karlo?
Karlo har stjärntecknet Skorpionen.
I vilken kommun är Karlo folkbokförd?
Karlo Simovic Guja är folkbokförd i Malmö kommun.
Vilket län tillhör Karlo?
Karlo Simovic Guja tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Karlo?
Karlo Simovic Guja tillhör Malmö S:t Johannes församling.