7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Emil Mats Dan Olof Olofsson Nilsson
Årsinkomst: Kolla Emils lön anonymt
Personnummer: 19960903-
Ålder: 29 år
Födelsedag: 3 september 1996
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 14 november
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Emil Mats Dan Olof Olofsson Nilsson
Förnamn: Emil Mats Dan Olof
Tilltalsnamn: Emil
Efternamn: Nilsson
Mellannamn: Olofsson
Folkbokföring
Adressändring: 2020-12-18
Gatuadress: Lönnrunan 66
Postnummer: 423 46
Postort: Torslanda
Distrikt: Torslanda
Församling: Torslanda-Björlanda församling (148028)
Kommun: Göteborg (1480)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Emil
Emil Olofsson Nilsson är en 29 årig man och bosatt på Lönnrunan 66 i Torslanda. Hans bostad är ett radhus på 69 kvm . Han flyttade in på adressen den 18 december 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 199 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Emil
Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lönnrunan 66
Registrerat på adressen
423 46 Torslanda
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Emil Mats Dan Olof Olofsson Nilsson (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Emil Mats Dan Olof Olofsson Nilsson (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Emil kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Emil hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Emils bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Tomträtt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 69 kvm
Byggår: 1975
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) −0 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 100% | 2024 | 0 | −0 |
Mer om Emil
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
29 år (och 305 dagar)
Födelsedag
03 september (en torsdag om 60 dagar)
Födelsedatum
1996-09-03 (en tisdag för 10 897 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 60 dagar (en torsdag)
Emil Olofsson Nilsson är en 29 årig man och bosatt på Lönnrunan 66 i Torslanda. Hans bostad är ett radhus på 69 kvm . Han flyttade in på adressen den 18 december 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 199 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Emils bostadsområde, på postnummer 423 46, är 447 795 kr per år och 0,65 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Emils ingår. Emils lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 328.
Emil bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Emil är inte gift.
Emils nästa födelsedag är om 60 dagar då han fyller 30 år. Hans namnsdag är om 132 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 60 dagar (en torsdag).
Namnet Emil är 'Franskt namn (Émile), bildat till det latinska släktnamnet Aemi´lius'.
Emil har 1 bolagsengagemang (
Atua Creative Group AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emil i Sverige Emil Berglund Hansius i Piteå, Emil Mosshagen i Örebro och Emil Renmarker i Hägersten.
Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Emil Olofsson Nilsson
Var bor Emil?
Hur gammal är Emil?
Emil Olofsson Nilsson är 29 år gammal och föddes den 3 september 1996. Han fyller 30 år den 3 september.
Har Emil några bolagsengagemang?
Emil har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Atua Creative Group AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Emil några fordon?
Är Emil gift?
Emil är inte gift.
Vilket telefonnummer har Emil?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Emil.
Vilket stjärntecken har Emil?
Emil har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Emil folkbokförd?
Emil Olofsson Nilsson är folkbokförd i Göteborg kommun.
Vilket län tillhör Emil?
Emil Olofsson Nilsson tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Emil?
Emil Olofsson Nilsson tillhör Torslanda-Björlanda församling.