7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-20

Melker Knut Teodor Östberg

Årsinkomst: Kolla Melkers lön anonymt

Personnummer: 20010717- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 24 år

Födelsedag: 17 juli 2001

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 6 januari

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Melker Knut Teodor Östberg

Förnamn: Melker Knut Teodor

Tilltalsnamn: Melker

Efternamn: Östberg

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-06-08

Gatuadress: Vetlandavägen 6 B lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 575 38

Postort: Eksjö

Distrikt: Eksjö

Församling: Eksjö församling (068601)

Kommun: Eksjö (0686)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Melker

Melker Östberg är 24 år gammal och bor på Vetlandavägen 6 B lgh 1001 i Eksjö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 94 kvm . Där har han bott i 12 dagar sedan han flyttade in den 8 juni 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Melker

Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Melker Östberg?

Vad tjänar Melker?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Melkers
Kreditstatus?

Nyfiken på Melkers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Vetlandavägen 6 B lgh 1001

Latitud: 57.662704   |   Longitud: 14.973238

Registrerat på adressen


Vetlandavägen 6 B lgh 1001
575 38 Eksjö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Melker kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Melker hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Melkers bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 94 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1929

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Melker har inga bolagsengagemang


Mer om Melker


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

24 år (och 338 dagar)

Födelsedag

17 juli (en fredag om 27 dagar)

Födelsedatum

2001-07-17 (en tisdag för 9 104 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 5 år och 27 dagar (en torsdag)

Melker Östberg är 24 år gammal och bor på Vetlandavägen 6 B lgh 1001 i Eksjö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 94 kvm . Där har han bott i 12 dagar sedan han flyttade in den 8 juni 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 575 38, som är Melkers bostadsområde, är medelinkomsten 296 799 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,85 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Eksjö där Melkers ingår. Melkers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 314.

Melker delar bostaden med Ella Midfjäll, en 24 årig kvinna. Hon flyttade in den 7 juni 2026 och har bott där totalt 13 dagar. Melker är inte gift.

Melker har namnsdag om 200 dagar och nästa födelsedag inträffar om 27 dagar då han fyller 25 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 5 år och 27 dagar (en torsdag).

Namnet Melker är 'Tyskt namn, yngre form av Melchior (av ovisst urspr.; namn på en av de tre vise männen)'.

Melker har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Melker i Sverige Melker Isell i Staffanstorp, Melker Ahlquist i Göteborg och Melker Jernberg i Stockholm.

Informationen om Melker kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Melker Östberg