7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Bashir Abdi Abdilahi

Årsinkomst: Kolla Bashir Abdis lön anonymt

Personnummer: 20040102- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 22 år

Födelsedag: 2 januari 2004

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Bashir Abdi Abdilahi

Förnamn: Bashir Abdi

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abdilahi

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-07-02

Gatuadress: Skogsvägen 8 C lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 737 49

Postort: Fagersta

Distrikt: Västanfors

Församling: Västanfors-Västervåla församling (198201)

Kommun: Fagersta (1982)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Bashir Abdi Abdilahi är en 22 årig man och bosatt på Skogsvägen 8 C lgh 1201 i Fagersta. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 90 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 juli 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 360 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bashir Abdi Abdilahi?

Vad tjänar Bashir Abdi?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bashir Abdis
Kreditstatus?

Nyfiken på Bashir Abdis Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skogsvägen 8 C lgh 1201

Latitud: 60.013908   |   Longitud: 15.793773

Registrerat på adressen


Skogsvägen 8 C lgh 1201
737 49 Fagersta

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bashir Abdi kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bashir Abdi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bashir Abdis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 90 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bashir Abdi har inga bolagsengagemang


Mer om Bashir Abdi


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

22 år (och 176 dagar)

Födelsedag

02 januari (en lördag om 189 dagar)

Födelsedatum

2004-01-02 (en fredag för 8 212 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 30 år om 7 år och 189 dagar (en måndag)

Bashir Abdi Abdilahi är en 22 årig man och bosatt på Skogsvägen 8 C lgh 1201 i Fagersta. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 90 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 juli 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 360 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Bashir Abdis bostadsområde, på postnummer 737 49, är 260 673 kr per år och 15,85 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Fagersta där Bashir Abdis ingår. Bashir Abdis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 34.

Bashir Abdi bor tillsammans med 3 personer: Abdi Abdullahi Hirsi , Hussien Abdi Abdullahi , Abdalla Abdi Abdullahi . Bashir Abdi är inte gift.

Bashir Abdis nästa födelsedag är om 189 dagar då han fyller 23 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 188 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 7 år och 189 dagar (en måndag).

Bashir Abdi har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bashir Abdi i Sverige Abdi Ahmed Mohamed i Sollentuna, Bashir Mousa Mahal Al-Absawi i Linköping och Bashir Mira i Göteborg.

Informationen om Bashir Abdi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bashir Abdi Abdilahi