7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-16
Rami Samir Reddy Bommareddy
Årsinkomst: Kolla Rami Samir Reddys lön anonymt
Personnummer: 20040102-
Ålder: 22 år
Födelsedag: 2 januari 2004
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Rami Samir Reddy Bommareddy
Förnamn: Rami Samir Reddy
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Bommareddy
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-07-03
Gatuadress: Hebbes gränd 15 lgh 1203
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 131 60
Postort: Nacka
Distrikt: Nacka
Församling: Nacka församling (018201)
Kommun: Nacka (0182)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
C/O-adress: Billo
Gatuadress: Ysr 713-5
Postadress: 10643 Stockholm
Mer om
Rami Samir Reddy Bommareddy är en 22 årig man och bosatt på Hebbes gränd 15 lgh 1203 i Nacka. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 85 kvm . Han flyttade in på adressen den 3 juli 2025 och har sammanlagt bott där i 348 dagar. Han har en särskild adress registrerad på Ysr 713-5 i Stockholm. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hebbes gränd 15 lgh 1203
Registrerat på adressen
131 60 Nacka
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rami Samir Reddy kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rami Samir Reddy hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rami Samir Reddys bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 85 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2001
Bolagsengagemang | 0 st
Rami Samir Reddy har inga bolagsengagemang
Mer om Rami Samir Reddy
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
22 år (och 165 dagar)
Födelsedag
02 januari (en lördag om 200 dagar)
Födelsedatum
2004-01-02 (en fredag för 8 201 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 30 år om 7 år och 200 dagar (en måndag)
Rami Samir Reddy Bommareddy är en 22 årig man och bosatt på Hebbes gränd 15 lgh 1203 i Nacka. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 85 kvm . Han flyttade in på adressen den 3 juli 2025 och har sammanlagt bott där i 348 dagar. Han har en särskild adress registrerad på Ysr 713-5 i Stockholm.
Medelinkomsten i Rami Samir Reddys bostadsområde, på postnummer 131 60, är 622 600 kr per år och 0,81 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Nacka där Rami Samir Reddys ingår. Rami Samir Reddys lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 86.
Förutom Rami Samir Reddy bor också Disa Sjöblom på adressen. Där har hon bott i 1 år och 57 dagar sedan hon först registrerades där den 20 april 2025. Rami Samir Reddy är inte gift.
Rami Samir Reddys nästa födelsedag är om 200 dagar då han fyller 23 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 199 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 30 år om 7 år och 200 dagar (en måndag).
Rami Samir Reddy har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rami Samir Reddy i Sverige Rami Shaaban i Nacka, Reddy Swami i Örebro och Reddy Thugu i Hisings Backa.
Informationen om Rami Samir Reddy kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.