Adress:
Mariedalsvägen 5 lgh 1202439 30 Onsala
Fordonsinnehav:
Om Barbro
I Kungsbacka, som är Barbro Aplers hemkommun, finns det 3 026 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hennes postnummer 439 30 är 1,7 % och medelinkomsten är 385 299 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta... Läs mer om Barbro
Informationen om Barbro kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Se Barbros privatekonomi gratis!
Med vår nya tjänst får du en indikation på om Barbro förmodligen har en god privatekonomi eller inte. Genom att räntekolla Barbro så får du svaret - helt anonymt. Tjänsten bygger på Barbros lön och ev anmärkningar mm.
Se Barbros ekonomi anonymt!Personuppgifter
Namnregistrering
- Personnamn
- Barbro Apler
- Förnamn
- Barbro Ingrid Hilma
- Tilltalsnamn
- Barbro
- Efternamn
- Apler
- Mellannamn
- Finns ej registrerat
Folkbokföring
- Adressändring
- 2020-11-13
- Gatuadress
- Mariedalsvägen 5 lgh 1202
- Våning & dörr
- 2 våningen, dörr 2 från vänster
- Postnummer
- 439 30
- Postort
- Onsala
- Distrikt
- Onsala
- Församling
- Onsala församling (138414)
- Kommun
-
Kungsbacka (1384)
- Län
- Halland (13)
Särskild adress
Personen har ingen särskild adress registrerad
Under förra månaden var Göran Dennis Janebrink den mest eftersökta i Kungsbacka kommun, och igår var Soraya Lavasani den som var mest eftersökt i hela Sverige. Se alla topplistor med mest eftersökta
Vad tjänar Barbro Apler?
I Lönekollen kan du se vad Barbro har för lön samt vad hon har i inkomst av kapital. Du kan också se om hon har några tidigare betalningsanmärkningar. Helt anonymt - och direkt på skärmen
Se vad Barbro tjänarNu 249 kr - ordinarie 299 kr

Nyhet! Nu kan du betala Lönekollen med Swish via Klarna!
Karta & vägbeskrivning till Mariedalsvägen 5 lgh 1202
Registrerat på adressen
439 30 Onsala
Summering
Företag |
---|
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB. |
Hundar |
---|
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen. I kommunen finns det 6568 hundar registrerade. |
Bolagsengagemang
Barbro är verklig huvudman för följande företag:
Mer om Barbro
-
Namnsdag
- 4 december
-
Stjärntecken
- Oxen (ej i verkligheten)
-
Ålder
- 98 år (och 67 dagar)
-
Födelsedag
- 28 april (en fredag om 298 dagar)
-
Födelsedatum
- 1924-04-28 (en måndag för 35 861 dagar sedan)
-
Nästa jubileum
- Fyller 100 år om 1 år och 299 dagar (en söndag)
I Kungsbacka, som är Barbro Aplers hemkommun, finns det 3 026 inkomstmiljonärer Andelen med betalningsanmärkningar i hennes postnummer 439 30 är 1,7 % och medelinkomsten är 385 299 kr per år. Kvinnornas snittinkomst i detta postnummer uppgår till 67,3 % av männens, medan snittet för hela Sverige är 74,8 %.
Barbro Apler är folkbokförd i Kungsbacka kommun på Mariedalsvägen 5 lägenhet 1202 i postorten Onsala. Hennes bostad är belägen i Onsala församling. Antal mantalsskrivna på adressen är 1 person, Barbro Apler (98 år).
När Barbro Apler såg dagens ljus för första gången var Ernst Trygger (Nationella partiet) Sveriges statsminister. Det året uppgick vår befolkning till 6 036 118 personer och svenska mästare i herrarnas fotboll blev Fässbergs IF. Hon föddes på våren i stjärntecknet oxe (Råttans år enligt kinesiskt horoskop). Hon är 20-talist. Namnet Barbro betyder 'Svensk form av Barbara'. Hennes namnsdag inträffar om 153 dagar och om 298 dagar fyller hon 99 år. Hon är inte gift.
Barbro har inga bolagsengagemang.
Det görs över 100 miljoner personsökningar på Ratsit varje år och de tre mest eftersökta i Kungsbacka kommun den senaste månaden är Göran Dennis Janebrink, Hasse Carlsson och Tommy Carlsson. Se topplistan över alla mest eftersökta i Kungsbacka kommun här. Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Barbro i Sverige Barbro Westerlund Larsson i Solna, Barbro Kernby i Hudiksvall och Barbro Lange i Lund.
Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Barbro ingår. Barbros lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 122.
Informationen om Barbro kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Se alla inkomster i Barbros kommun.