7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Karl Gustaf Sjöberg

Karl Gustaf registrerades som avliden 2026-02-01.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19270321- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 21 mars 1927

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 januari

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Karl Gustaf Sjöberg

Förnamn: Karl Gustaf

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Sjöberg

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2025-12-29

Gatuadress: Fjällstigen 1 lgh 1003

Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster

Postnummer: 131 41

Postort: Nacka

Distrikt: Nacka

Församling: Nacka församling (018201)

Kommun: Nacka (0182)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Karl Gustaf Sjöberg är 99 år och bosatt på Fjällstigen 1 lgh 1003 i Nacka. Han bor i en lägenhet med 1 rum på 19 kvm . Där har han bott i 179 dagar sedan han flyttade in den 29 december 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karl Gustaf Sjöberg?

Vad tjänar Karl Gustaf?

Karta & vägbeskrivning till Fjällstigen 1 lgh 1003

Latitud: 59.306999   |   Longitud: 18.159625

Registrerat på adressen


Fjällstigen 1 lgh 1003
131 41 Nacka

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karl Gustaf kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karl Gustaf hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karl Gustafs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Kokskåp

Boarea: 19 kvm

Bostadskategori: Specialbostad för äldre eller funktionshindrade

Byggår: 2009

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Karl Gustaf har inga bolagsengagemang


Mer om Karl Gustaf


Födelsedatum

1927-03-21

Karl Gustaf Sjöberg registrerades som avliden 2026-02-01. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Karl Gustaf Sjöberg är 99 år och bosatt på Fjällstigen 1 lgh 1003 i Nacka. Han bor i en lägenhet med 1 rum på 19 kvm . Där har han bott i 179 dagar sedan han flyttade in den 29 december 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 131 41, är medelinkomsten 763 382 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,47 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Nacka där Karl Gustaf ingår.

Karl Gustaf bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

Karl Gustaf fyller 100 år om 268 dagar och har namnsdag om 216 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 100 år om 268 dagar (en söndag).

Namnet Karl är 'Nordiskt (germanskt) namn, samma ord som substantivet karl (urspr. ’fri man’)'.

Karl Gustaf har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl Gustaf i Sverige Gustaf Skarsgård i Stockholm, Karl Faxby i Sundsvall och Karl Moraeus i Orsa.

Informationen om Karl Gustaf kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karl Gustaf Sjöberg