7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-20

Karl Ingmar Alfredsson

Karl Ingmar registrerades som avliden 2026-04-06.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19271004- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 4 oktober 1927

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 januari

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Karl Ingmar Alfredsson

Förnamn: Karl Ingmar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alfredsson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1995-04-11

Gatuadress: Gränumsvägen 247-3

Postnummer: 293 93

Postort: Olofström

Distrikt: Jämshög

Församling: Jämshögs församling (106002)

Kommun: Olofström (1060)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Karl Ingmar Alfredsson är en 98 årig man och bosatt på Gränumsvägen 247-3 i Olofström. Hans bostad är en villa på 130 kvm . Han flyttade in på adressen den 11 april 1995 och har sammanlagt bott där i 31 år och 100 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Karl Ingmar Alfredsson?

Vad tjänar Karl Ingmar?

Karta & vägbeskrivning till Gränumsvägen 247-3

Latitud: 56.233951   |   Longitud: 14.576313

Registrerat på adressen


Gränumsvägen 247-3
293 93 Olofström

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Karl Ingmar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Karl Ingmar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Karl Ingmars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 130 kvm

Byggår: 1909

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Karl Ingmar har inga bolagsengagemang


Mer om Karl Ingmar


Födelsedatum

1927-10-04

Karl Ingmar Alfredsson registrerades som avliden 2026-04-06. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Karl Ingmar Alfredsson är en 98 årig man och bosatt på Gränumsvägen 247-3 i Olofström. Hans bostad är en villa på 130 kvm . Han flyttade in på adressen den 11 april 1995 och har sammanlagt bott där i 31 år och 100 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Karl Ingmars bostadsområde, på postnummer 293 93, är 336 394 kr per år och 5,91 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Olofström där Karl Ingmars ingår.

Förutom Karl Ingmar bor också Nils Göran Alfredsson på adressen. Där har han bott i 1 år och 363 dagar sedan han först registrerades där den 22 juli 2024. Karl Ingmar är inte gift.

Karl Ingmars nästa födelsedag är om 76 dagar då han fyller 99 år. Hans namnsdag är om 192 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 100 år om 1 år och 76 dagar (en måndag).

Namnet Karl är 'Nordiskt (germanskt) namn, samma ord som substantivet karl (urspr. ’fri man’)'.

Karl Ingmar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Karl Ingmar i Sverige Ingmar Svensson i Ystad, Karl Faxby i Sundsvall och Karl Moraeus i Orsa.

Informationen om Karl Ingmar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Karl Ingmar Alfredsson