7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-24

Nils Erik Öskog

Nils Erik registrerades som avliden 2026-04.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19290322- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 22 mars 1929

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 8 oktober

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Nils Erik Öskog

Förnamn: Nils Erik

Tilltalsnamn: Nils Erik

Efternamn: Öskog

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1959-10-05

Gatuadress: Kattfotsvägen 10

Postnummer: 982 35

Postort: Gällivare

Distrikt: Gällivare

Församling: Gällivare församling (252301)

Kommun: Gällivare (2523)

Län: Norrbotten (25)

Särskild Adress

C/O-adress: Alf Öskog

Gatuadress: Ripvägen 20

Postadress: 98141 Kiruna

Mer om Nils Erik

Nils Erik Öskog är 97 år och bosatt på Kattfotsvägen 10 i Gällivare. Han bor i en villa på 110 kvm . Där har han bott i 66 år och 292 dagar sedan han flyttade in den 5 oktober 1959. Han har en särskild adress registrerad på Ripvägen 20 i Kiruna. Läs mer om Nils Erik

Informationen om Nils Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Nils Erik Öskog?

Vad tjänar Nils Erik?

Karta & vägbeskrivning till Kattfotsvägen 10

Latitud: 67.139473   |   Longitud: 20.666131

Registrerat på adressen


Kattfotsvägen 10
982 35 Gällivare

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Nils Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Nils Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Nils Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 110 kvm

Byggår: 1958

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Nils Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Nils Erik


Födelsedatum

1929-03-22

Nils Erik Öskog registrerades som avliden 2026-04. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Nils Erik Öskog är 97 år och bosatt på Kattfotsvägen 10 i Gällivare. Han bor i en villa på 110 kvm . Där har han bott i 66 år och 292 dagar sedan han flyttade in den 5 oktober 1959. Han har en särskild adress registrerad på Ripvägen 20 i Kiruna.

I området som han bor just nu, på postnummer 982 35, är medelinkomsten 468 510 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,17 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Gällivare där Nils Erik ingår.

Nils Erik bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

Nils Erik fyller 98 år om 241 dagar och har namnsdag om 76 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 100 år om 2 år och 241 dagar (en torsdag).

Namnet Nils är 'Svensk form av Nikolaus'.

Nils Erik har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Nils Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Nils Posse i Växjö och Nils Tham i Stockholm.

Informationen om Nils Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Nils Erik Öskog