7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Astrid Maria Persson
Astrid Maria registrerades som avliden 2026-04-03.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader.
Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon
fortfarande var vid liv här nedan.
Personnummer: 19300214-
Födelsedag: 14 februari 1930
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 27 november
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Astrid Maria Persson
Förnamn: Astrid Maria
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Persson
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2013-05-22
Gatuadress: Ringvägen 109 A lgh 1306
Våning & dörr: 3 våningen, dörr 6 från vänster
Postnummer: 118 60
Postort: Stockholm
Distrikt: Stockholms Katarina
Församling: Katarina församling (018015)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Astrid Maria Persson är en 96 årig kvinna och bosatt på Ringvägen 109 A lgh 1306 i Stockholm. Hon flyttade in på adressen den 22 maj 2013 och har sammanlagt bott där i 13 år och 41 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ringvägen 109 A lgh 1306
Registrerat på adressen
118 60 Stockholm
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Astrid Maria kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Astrid Maria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Astrid Marias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Antal rum: 2
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 61 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Astrid Maria har inga bolagsengagemang
Mer om Astrid Maria
Födelsedatum
1930-02-14
Astrid Maria Persson
registrerades som avliden 2026-04-03.
Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader.
Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.
Astrid Maria Persson är en 96 årig kvinna och bosatt på Ringvägen 109 A lgh 1306 i Stockholm. Hon flyttade in på adressen den 22 maj 2013 och har sammanlagt bott där i 13 år och 41 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Astrid Marias bostadsområde, på postnummer 118 60, är 423 966 kr per år och 3,51 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Astrid Marias ingår.
Förutom Astrid Maria bor också Nils Lennart Allan Persson på adressen. Där har han bott i 13 år och 41 dagar sedan han först registrerades där den 22 maj 2013. Astrid Maria är gift.
Astrid Marias nästa födelsedag är om 227 dagar då hon fyller 97 år. Hennes namnsdag är om 148 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 100 år om 3 år och 227 dagar (en torsdag).
Namnet Astrid är 'Nordiskt namn, sammansatt av as ’gud’ och frid ’skön’'.
Astrid Maria har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Astrid Maria i Sverige Astrid Holmström i Uppsala, Maria Forsblom i Ekerö och Maria Kihlstedt i Falkenberg.
Informationen om Astrid Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Astrid Maria Persson
Var bodde Astrid Maria?
Hur gammal blev Astrid Maria?
Astrid Maria Persson föddes den 14 februari 1930 och registrerades som avliden 2026-04-03. Hon hade varit 96 år idag.
Hade Astrid Maria några bolagsengagemang?
Astrid Maria hade vid sin bortgång inga registrerade bolagsengagemang.
Ägde Astrid Maria några fordon?
Är Astrid Maria gift?
Astrid Maria är gift.
Vilket telefonnummer hade Astrid Maria?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Astrid Maria.
Vilket stjärntecken har Astrid Maria?
Astrid Maria har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun var Astrid Maria folkbokförd?
Astrid Maria Persson var folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhörde Astrid Maria?
Astrid Maria Persson tillhörde Stockholm.
Vilken församling tillhörde Astrid Maria?
Astrid Maria Persson tillhörde Katarina församling.