7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-30
Erik Bertil Wahlbeck
Årsinkomst: Kolla Erik Bertils lön anonymt
Personnummer: 19301230-
Ålder: 95 år
Födelsedag: 30 december 1930
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 18 maj
Stjärntecken: Stenbocken
Telefon: 070-5121136
Namnregistrering
Personnamn: Erik Bertil Wahlbeck
Förnamn: Erik Bertil
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Wahlbeck
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2016-04-29
Gatuadress: Kaggbol 22
Postnummer: 748 93
Postort: Österbybruk
Distrikt: Dannemora
Församling: Dannemorabygdens församling (038213)
Kommun: Östhammar (0382)
Län: Uppsala (03)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Erik Bertil Wahlbeck är en man på 95 år som bor på Kaggbol 22 i Österbybruk. Där har han bott i 10 år och 92 dagar sedan han flyttade in den 29 april 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kaggbol 22
Registrerat på adressen
748 93 Österbybruk
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Erik Bertil kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Erik Bertil hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Erik Bertil har inga bolagsengagemang
Mer om Erik Bertil
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
95 år (och 212 dagar)
Födelsedag
30 december (en onsdag om 153 dagar)
Födelsedatum
1930-12-30 (en tisdag för 34 911 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 100 år om 4 år och 153 dagar (en måndag)
Erik Bertil Wahlbeck är en man på 95 år som bor på Kaggbol 22 i Österbybruk. Där har han bott i 10 år och 92 dagar sedan han flyttade in den 29 april 2016. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Erik Bertils postnummer, 748 93, är medelinkomsten 345 153 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,61 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Erik Bertil och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Östhammar där Erik Bertil ingår. Erik Bertils lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.
Erik Bertil bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På Erik Bertils nästa födelsedag fyller han 96 år. Den inträffar om 153 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 100 år om 4 år och 153 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 292 dagar.
Namnet Erik är 'Nordiskt namn med bet. ’ensam härskare’'.
Erik Bertil har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Erik Bertil i Sverige Bertil Ahlberg i Trelleborg, Erik Liew i Västervik och Erik Berg Sijmons i Riddarhyttan.
Informationen om Erik Bertil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-5121136
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046705121136 +46705121136 +4670-5121136 +4670-512 11 36 0705121136 070-5121136 070-512 11 36 070 512 11 36 070 5121136
Vanliga frågor om Erik Bertil Wahlbeck
Var bor Erik Bertil?
Hur gammal är Erik Bertil?
Erik Bertil Wahlbeck är 95 år gammal och föddes den 30 december 1930. Han fyller 96 år den 30 december.
Har Erik Bertil några bolagsengagemang?
Erik Bertil har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Erik Bertil några fordon?
Är Erik Bertil gift?
Erik Bertil är inte gift.
Vilket telefonnummer har Erik Bertil?
Det telefonnummer som finns registrerat för Erik Bertil är 070-5121136.
Vilket stjärntecken har Erik Bertil?
Erik Bertil har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Erik Bertil folkbokförd?
Erik Bertil Wahlbeck är folkbokförd i Östhammar kommun.
Vilket län tillhör Erik Bertil?
Erik Bertil Wahlbeck tillhör Uppsala.
Vilken församling tillhör Erik Bertil?
Erik Bertil Wahlbeck tillhör Dannemorabygdens församling.