7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Ejvor Anna-Stina Petersson
Årsinkomst: Kolla Ejvor Anna-Stinas lön anonymt
Personnummer: 19320228-
Ålder: 94 år
Födelsedag: 28 februari 1932
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Fiskarna
Telefon: 070-9297862
Namnregistrering
Personnamn: Ejvor Anna-Stina Petersson
Förnamn: Ejvor Anna-Stina
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Petersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-04-01
Gatuadress: Spikskogatan 1 lgh 1204
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 4 från vänster
Postnummer: 125 44
Postort: Älvsjö
Distrikt: Brännkyrka
Församling: Brännkyrka församling (018021)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ejvor Anna-Stina Petersson är 94 år gammal och bor på Spikskogatan 1 lgh 1204 i Älvsjö. Där har hon bott i 4 år och 90 dagar sedan hon flyttade in den 1 april 2022. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Spikskogatan 1 lgh 1204
Registrerat på adressen
125 44 Älvsjö
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ejvor Anna-Stina kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ejvor Anna-Stina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Ejvor Anna-Stina har inga bolagsengagemang
Mer om Ejvor Anna-Stina
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
94 år (och 122 dagar)
Födelsedag
28 februari (en söndag om 243 dagar)
Födelsedatum
1932-02-28 (en söndag för 34 456 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 100 år om 5 år och 243 dagar (en lördag)
Ejvor Anna-Stina Petersson är 94 år gammal och bor på Spikskogatan 1 lgh 1204 i Älvsjö. Där har hon bott i 4 år och 90 dagar sedan hon flyttade in den 1 april 2022. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 125 44, som är Ejvor Anna-Stinas bostadsområde, är medelinkomsten 351 815 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,53 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Ejvor Anna-Stinas ingår. Ejvor Anna-Stinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 41.
Ejvor Anna-Stina bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Ejvor Anna-Stina är inte gift.
Ejvor Anna-Stina har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 243 dagar då hon fyller 95 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 100 år om 5 år och 243 dagar (en lördag).
Ejvor Anna-Stina har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ejvor Anna-Stina i Sverige Anna-Stina Olsson i Stockholm, Ejvor Svensson i Sätila och Ejvor Gustavsson i Vislanda.
Informationen om Ejvor Anna-Stina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-9297862
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046709297862 +46709297862 +4670-9297862 +4670-929 78 62 0709297862 070-9297862 070-929 78 62 070 929 78 62 070 9297862
Vanliga frågor om Ejvor Anna-Stina Petersson
Var bor Ejvor Anna-Stina?
Hur gammal är Ejvor Anna-Stina?
Ejvor Anna-Stina Petersson är 94 år gammal och föddes den 28 februari 1932. Hon fyller 95 år den 28 februari.
Har Ejvor Anna-Stina några bolagsengagemang?
Ejvor Anna-Stina har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ejvor Anna-Stina några fordon?
Är Ejvor Anna-Stina gift?
Ejvor Anna-Stina är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ejvor Anna-Stina?
Det telefonnummer som finns registrerat för Ejvor Anna-Stina är 070-9297862.
Vilket stjärntecken har Ejvor Anna-Stina?
Ejvor Anna-Stina har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Ejvor Anna-Stina folkbokförd?
Ejvor Anna-Stina Petersson är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Ejvor Anna-Stina?
Ejvor Anna-Stina Petersson tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Ejvor Anna-Stina?
Ejvor Anna-Stina Petersson tillhör Brännkyrka församling.