7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-07

John Lennart Öberg

Årsinkomst: Kolla Lennarts lön anonymt

Personnummer: 19321124- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 93 år

Födelsedag: 24 november 1932

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: John Lennart Öberg

Förnamn: John Lennart

Tilltalsnamn: Lennart

Efternamn: Öberg

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 1952-04-02

Gatuadress: Landstormsvägen 3

Postnummer: 439 93

Postort: Onsala

Församling: Onsala församling (138414)

Kommun: Kungsbacka (1384)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lennart

Lennart Öberg är en 93 årig man och bosatt på Landstormsvägen 3 i Onsala. Hans bostad är en villa på 170 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 april 1952 och har sammanlagt bott där i 74 år och 96 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Öberg?

Vad tjänar Lennart?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lennarts
Kreditstatus?

Nyfiken på Lennarts Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Landstormsvägen 3

Latitud: 57.392992   |   Longitud: 12.011823

Registrerat på adressen


Landstormsvägen 3
439 93 Onsala

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 170 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lennart har inga bolagsengagemang


Mer om Lennart


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

93 år (och 225 dagar)

Födelsedag

24 november (en tisdag om 140 dagar)

Födelsedatum

1932-11-24 (en torsdag för 34 193 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 100 år om 6 år och 140 dagar (en onsdag)

Lennart Öberg är en 93 årig man och bosatt på Landstormsvägen 3 i Onsala. Hans bostad är en villa på 170 kvm . Han flyttade in på adressen den 2 april 1952 och har sammanlagt bott där i 74 år och 96 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lennarts bostadsområde, på postnummer 439 93, är 626 822 kr per år och 2,93 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Lennarts ingår. Lennarts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 188.

Förutom Lennart bor också Maj-Britt Öberg på adressen. Där har hon bott i 64 år och 291 dagar sedan hon först registrerades där den 19 september 1961. Lennart är gift med Maj-Britt Öberg .

Lennarts nästa födelsedag är om 140 dagar då han fyller 94 år. Hans namnsdag är om 83 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 100 år om 6 år och 140 dagar (en onsdag).

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Öberg