8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-23

Olga Jansson

Olga registrerades som avliden 2026-07-26.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19330620- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 20 juni 1933

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 21 november

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Olga Jansson

Förnamn: Olga

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Jansson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1999-08-24

Gatuadress: Snorres väg 25

Postnummer: 832 55

Postort: Frösön

Distrikt: Frösö

Församling: Frösö, Sunne och Norderö församling (238002)

Kommun: Östersund (2380)

Län: Jämtland (23)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Olga Jansson är en kvinna på 93 år som bor på Snorres väg 25 i Frösön. bostad är en lägenhet med 2 rum på 64 kvm . Där har hon bott i 27 år och 60 dagar sedan hon flyttade in den 24 augusti 1999. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.


Karta & vägbeskrivning till Snorres väg 25

Latitud: 63.169445   |   Longitud: 14.561370

Registrerat på adressen


Snorres väg 25
832 55 Frösön

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Olga kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Olga hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Olgas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 64 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1974

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Olga har inga bolagsengagemang


Mer om Olga


Födelsedatum

1933-06-20

Olga Jansson registrerades som avliden 2026-07-26. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Olga Jansson är en kvinna på 93 år som bor på Snorres väg 25 i Frösön. bostad är en lägenhet med 2 rum på 64 kvm . Där har hon bott i 27 år och 60 dagar sedan hon flyttade in den 24 augusti 1999. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Olgas postnummer, 832 55, är medelinkomsten 354 871 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,67 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Olga och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Östersund där Olga ingår.

Olga bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.

På Olgas nästa födelsedag fyller hon 94 år. Den inträffar om 240 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 100 år om 6 år och 240 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 29 dagar.

Namnet Olga är 'Ryskt namn, ombildning av det nordiska namnet Helga'.

Olga har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Olga i Sverige Olga Levengood Ambjörnsson i Stockholm, Olga Mannheimer i Göteborg och Olga Beck-Friis i Stocksund.

Informationen om Olga kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Olga Jansson