7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Rolf Lennart Wahlberg

Rolf Lennart registrerades som avliden 2026-04-27.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19331112- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 12 november 1933

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 augusti

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Rolf Lennart Wahlberg

Förnamn: Rolf Lennart

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Wahlberg

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1971-11-08

Gatuadress: Basvägen 25

Postnummer: 934 41

Postort: Ersmark

Distrikt: Kågedalen

Församling: Kågedalens församling (248206)

Kommun: Skellefteå (2482)

Län: Västerbotten (24)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Rolf Lennart Wahlberg är 92 år och bosatt på Basvägen 25 i Ersmark. Han bor i en villa på 124 kvm . Där har han bott i 54 år och 230 dagar sedan han flyttade in den 8 november 1971. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Rolf Lennart Wahlberg?

Vad tjänar Rolf Lennart?

Karta & vägbeskrivning till Basvägen 25

Latitud: 64.849831   |   Longitud: 20.887703

Registrerat på adressen


Basvägen 25
934 41 Ersmark

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Rolf Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Rolf Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Rolf Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 124 kvm

Byggår: 1973

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Rolf Lennart har inga bolagsengagemang


Mer om Rolf Lennart


Födelsedatum

1933-11-12

Rolf Lennart Wahlberg registrerades som avliden 2026-04-27. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Rolf Lennart Wahlberg är 92 år och bosatt på Basvägen 25 i Ersmark. Han bor i en villa på 124 kvm . Där har han bott i 54 år och 230 dagar sedan han flyttade in den 8 november 1971. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 934 41, är medelinkomsten 388 175 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,54 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Skellefteå där Rolf Lennart ingår.

Rolf Lennart bor tillsammans med Siv Inger Marie Wahlberg. Hon har bott på Basvägen 25 i totalt 54 år och 230 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 8 november 1971. Han är gift.

Rolf Lennart fyller 93 år om 139 dagar och har namnsdag om 62 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 100 år om 7 år och 139 dagar (en lördag).

Namnet Rolf är 'Nordiskt namn, sammandragning av Rodhulf (delvis besläktat med Rudolf)'.

Rolf Lennart har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rolf Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Rolf Lassgård i Lövestad och Rolf Klintfors i Enebyberg.

Informationen om Rolf Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Rolf Lennart Wahlberg