8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-11-02

Asim Gunic

Asim registrerades som avliden 2026-10-23.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Årsinkomst: Kolla Asims lön anonymt

Personnummer: 19340508- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 8 maj 1934

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Asim Gunic

Förnamn: Asim

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Gunic

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2011-01-03

Gatuadress: Bruksgatan 5 A lgh 1003

Våning & dörr: Entréplan, dörr 3 från vänster

Postnummer: 272 36

Postort: Simrishamn

Distrikt: Simrishamn

Kommun: Simrishamn (1291)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Asim Gunic är 92 år gammal och bor på Bruksgatan 5 A lgh 1003 i Simrishamn. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 15 år och 303 dagar sedan han flyttade in den 3 januari 2011. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Asim Gunic?

Vad tjänar Asim?

Registrerat på adressen


Bruksgatan 5 A lgh 1003
272 36 Simrishamn

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Asim kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Asim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Asims bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 80 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Asim har inga bolagsengagemang


Mer om Asim


Födelsedatum

1934-05-08

Asim Gunic registrerades som avliden 2026-10-23. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Asim Gunic är 92 år gammal och bor på Bruksgatan 5 A lgh 1003 i Simrishamn. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Där har han bott i 15 år och 303 dagar sedan han flyttade in den 3 januari 2011. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 272 36, som är Asims bostadsområde, är medelinkomsten 294 429 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,78 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Simrishamn där Asims ingår. Asims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.

Asim bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Asim är inte gift.

Asim har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 60 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 187 dagar då han fyller 93 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 100 år om 7 år och 187 dagar (en måndag).

Asim har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Asim i Sverige Asim Jasarevic i Göteborg, Asim Imsirovic i Värnamo och Asim Faiz Faiz i Malmö.

Informationen om Asim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Asim Gunic