7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-28
Valborg Matilda Lingström
Årsinkomst: Kolla Valborg Matildas lön anonymt
Personnummer: 19340519-
Ålder: 92 år
Födelsedag: 19 maj 1934
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 1 maj
Stjärntecken: Oxen
Telefon: 073-0968642
Namnregistrering
Personnamn: Valborg Matilda Lingström
Förnamn: Valborg Matilda
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Lingström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-04-04
Gatuadress: Grönängsvägen 8 lgh 1006
Våning & dörr: Entréplan, dörr 6 från vänster
Postnummer: 291 67
Postort: Fjälkinge
Distrikt: Fjälkinge
Församling: Fjälkinge församling (129024)
Kommun: Kristianstad (1290)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Valborg Matilda Lingström är en kvinna på 92 år som bor på Grönängsvägen 8 lgh 1006 i Fjälkinge. Där har hon bott i 2 år och 115 dagar sedan hon flyttade in den 4 april 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Grönängsvägen 8 lgh 1006
Registrerat på adressen
291 67 Fjälkinge
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Valborg Matilda kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Valborg Matilda hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Valborg Matildas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Antal rum: 1
Kökstyp: Kokvrå
Boarea: 31 kvm
Bostadskategori: Specialbostad för äldre eller funktionshindrade
Bolagsengagemang | 0 st
Valborg Matilda har inga bolagsengagemang
Mer om Valborg Matilda
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
92 år (och 70 dagar)
Födelsedag
19 maj (en onsdag om 295 dagar)
Födelsedatum
1934-05-19 (en lördag för 33 673 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 100 år om 7 år och 295 dagar (en fredag)
Valborg Matilda Lingström är en kvinna på 92 år som bor på Grönängsvägen 8 lgh 1006 i Fjälkinge. Där har hon bott i 2 år och 115 dagar sedan hon flyttade in den 4 april 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Valborg Matildas postnummer, 291 67, är medelinkomsten 366 957 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,23 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Valborg Matilda och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Valborg Matilda ingår. Valborg Matildas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 111.
Valborg Matilda bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.
På Valborg Matildas nästa födelsedag fyller hon 93 år. Den inträffar om 295 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 100 år om 7 år och 295 dagar (en fredag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 277 dagar.
Namnet Valborg är 'Tyskt namn, möjl. sammansatt av ord med bet. ’makt’ och ’beskydd’'.
Valborg Matilda har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Valborg Matilda i Sverige Matilda Björk i Stockholm, Valborg Sjölund i Saltsjö-Boo och Valborg Helmersson i Forsheda.
Informationen om Valborg Matilda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
073-0968642
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046730968642 +46730968642 +4673-0968642 +4673-096 86 42 0730968642 073-0968642 073-096 86 42 073 096 86 42 073 0968642
Vanliga frågor om Valborg Matilda Lingström
Var bor Valborg Matilda?
Hur gammal är Valborg Matilda?
Valborg Matilda Lingström är 92 år gammal och föddes den 19 maj 1934. Hon fyller 93 år den 19 maj.
Har Valborg Matilda några bolagsengagemang?
Valborg Matilda har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Valborg Matilda några fordon?
Är Valborg Matilda gift?
Valborg Matilda är inte gift.
Vilket telefonnummer har Valborg Matilda?
Det telefonnummer som finns registrerat för Valborg Matilda är 073-0968642.
Vilket stjärntecken har Valborg Matilda?
Valborg Matilda har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Valborg Matilda folkbokförd?
Valborg Matilda Lingström är folkbokförd i Kristianstad kommun.
Vilket län tillhör Valborg Matilda?
Valborg Matilda Lingström tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Valborg Matilda?
Valborg Matilda Lingström tillhör Fjälkinge församling.