7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Gustaf Lennart Andersson

Gustaf Lennart registrerades som avliden 2026-02-28.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19340909- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 9 september 1934

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Gustaf Lennart Andersson

Förnamn: Gustaf Lennart

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Andersson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-02-28

Gatuadress: Askims Stationsväg 30

Postnummer: 436 40

Postort: Askim

Distrikt: Askim

Församling: Askims församling (148036)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Gustaf Lennart Andersson är en man på 91 år som bor på Askims Stationsväg 30 i Askim. bostad är en villa på 67 kvm . Där har han bott i 124 dagar sedan han flyttade in den 28 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Gustaf Lennart Andersson?

Vad tjänar Gustaf Lennart?

Karta & vägbeskrivning till Askims Stationsväg 30

Latitud: 57.634803   |   Longitud: 11.940780

Registrerat på adressen


Askims Stationsväg 30
436 40 Askim

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Gustaf Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Gustaf Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Gustaf Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 67 kvm

Byggår: 1934

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Gustaf Lennart har inga bolagsengagemang


Mer om Gustaf Lennart


Födelsedatum

1934-09-09

Gustaf Lennart Andersson registrerades som avliden 2026-02-28. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Gustaf Lennart Andersson är en man på 91 år som bor på Askims Stationsväg 30 i Askim. bostad är en villa på 67 kvm . Där har han bott i 124 dagar sedan han flyttade in den 28 februari 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Gustaf Lennarts postnummer, 436 40, är medelinkomsten 716 180 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,97 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Gustaf Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Gustaf Lennart ingår.

Gustaf Lennart bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

På Gustaf Lennarts nästa födelsedag fyller han 92 år. Den inträffar om 69 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 100 år om 8 år och 69 dagar (en lördag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 88 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Gustaf Lennart har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Gustaf Lennart i Sverige Gustaf Skarsgård i Stockholm, Lennart Jansson i Djurhamn och Lennart Pettersson i Björklinge.

Informationen om Gustaf Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Gustaf Lennart Andersson