7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-14

Hans Lennart Samuelsson

Lennart registrerades som avliden 2026-02-10.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19341210- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 10 december 1934

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 28 september

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Hans Lennart Samuelsson

Förnamn: Hans Lennart

Tilltalsnamn: Lennart

Efternamn: Samuelsson

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2006-03-06

Gatuadress: Herkulesgatan 6

Postnummer: 535 30

Postort: Kvänum

Distrikt: Kvänum

Församling: Varabygdens församling (147001)

Kommun: Vara (1470)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Lennart

Lennart Samuelsson är en man på 91 år som bor på Herkulesgatan 6 i Kvänum. Lennarts bostad är en villa på 125 kvm . Där har han bott i 20 år och 130 dagar sedan han flyttade in den 6 mars 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Lennart

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lennart Samuelsson?

Vad tjänar Lennart?

Karta & vägbeskrivning till Herkulesgatan 6

Latitud: 58.298118   |   Longitud: 13.178783

Registrerat på adressen


Herkulesgatan 6
535 30 Kvänum

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lennart kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lennart hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lennarts bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 125 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lennart har inga bolagsengagemang


Mer om Lennart


Födelsedatum

1934-12-10

Lennart Samuelsson registrerades som avliden 2026-02-10. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Lennart Samuelsson är en man på 91 år som bor på Herkulesgatan 6 i Kvänum. Lennarts bostad är en villa på 125 kvm . Där har han bott i 20 år och 130 dagar sedan han flyttade in den 6 mars 2006. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Lennarts postnummer, 535 30, är medelinkomsten 302 734 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 14,15 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Lennart och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Vara där Lennart ingår.

Lennart bor tillsammans med Nanna Samuelsson. Hon är en 87 årig kvinna som flyttade in den 6 mars 2006 och har bott där totalt 20 år och 130 dagar. Han är gift.

På Lennarts nästa födelsedag fyller han 92 år. Den inträffar om 149 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 100 år om 8 år och 149 dagar (en söndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 76 dagar.

Namnet Lennart är 'Lågtysk form av Leonard'.

Lennart har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lennart i Sverige Lennart Jansson i Djurhamn, Lennart Pettersson i Björklinge och Lennart Jähkel i Stockholm.

Informationen om Lennart kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lennart Samuelsson