7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Kenneth Karl-Gustav Arrgren

Kenneth Karl-Gustav registrerades som avliden 2026-06-14.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Årsinkomst: Kolla Kenneth Karl-Gustavs lön anonymt

Personnummer: 19350104- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 4 januari 1935

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Kenneth Karl-Gustav Arrgren

Förnamn: Kenneth Karl-Gustav

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Arrgren

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1982-10-12

Gatuadress: Barnsjövägen 39

Postnummer: 437 35

Postort: Lindome

Distrikt: Lindome

Församling: Lindome församling (148103)

Kommun: Mölndal (1481)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Kenneth Karl-Gustav Arrgren är en 91 årig man och bosatt på Barnsjövägen 39 i Lindome. Hans bostad är en villa på 58 kvm . Han flyttade in på adressen den 12 oktober 1982 och har sammanlagt bott där i 43 år och 267 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Kenneth Karl-Gustav Arrgren?

Vad tjänar Kenneth Karl-Gustav?

Karta & vägbeskrivning till Barnsjövägen 39

Latitud: 57.572900   |   Longitud: 12.116535

Registrerat på adressen


Barnsjövägen 39
437 35 Lindome

Företag på adressen | 1 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
LINDOME KYRKLIGA ARBETSKRETS Status Ej aktiv
Ansvarig Lön
Ej aktiv


Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
YORKSHIRETERRIER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum Uppgift saknas Ägare Rut Kerstin Margareta Arrgren Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se Rut Kerstin Margareta Arrgren Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Kenneth Karl-Gustav kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Kenneth Karl-Gustav hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Kenneth Karl-Gustavs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 58 kvm

Byggår: 1982

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Kenneth Karl-Gustav har inga bolagsengagemang


Mer om Kenneth Karl-Gustav


Födelsedatum

1935-01-04

Kenneth Karl-Gustav Arrgren registrerades som avliden 2026-06-14. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Kenneth Karl-Gustav Arrgren är en 91 årig man och bosatt på Barnsjövägen 39 i Lindome. Hans bostad är en villa på 58 kvm . Han flyttade in på adressen den 12 oktober 1982 och har sammanlagt bott där i 43 år och 267 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Kenneth Karl-Gustavs bostadsområde, på postnummer 437 35, är 514 561 kr per år och 1,38 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Mölndal där Kenneth Karl-Gustavs ingår. Kenneth Karl-Gustavs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 146.

Kenneth Karl-Gustav bor tillsammans med 2 personer: Peter Arrgren , Rut Kerstin Margareta Arrgren . På adressen finns också en hund registrerad som Kenneth Karl-Gustav inte är ägare till. Kenneth Karl-Gustav är gift.

Kenneth Karl-Gustavs nästa födelsedag är om 182 dagar då han fyller 92 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 179 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 100 år om 8 år och 182 dagar (en torsdag).

Kenneth Karl-Gustav har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Kenneth Karl-Gustav i Sverige Karl-Gustav Paulsson i Bromölla, Kenneth Eriksson i Strängnäs och Kenneth Claesson i Katrineholm.

Informationen om Kenneth Karl-Gustav kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Kenneth Karl-Gustav Arrgren