7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Mehmet Suvakci

Årsinkomst: Kolla Mehmets lön anonymt

Personnummer: 19350125- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 91 år

Födelsedag: 25 januari 1935

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Mehmet Suvakci

Förnamn: Mehmet

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Suvakci

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-03-16

Gatuadress: Kornvägen 13 lgh 1601

Våning & dörr: 6 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 145 68

Postort: Norsborg

Distrikt: Botkyrka

Församling: Botkyrka församling (012701)

Kommun: Botkyrka (0127)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

C/O-adress: Fatma Cetinkaya

Gatuadress: Bollmoravägen 12 lgh 1202

Postadress: 13540 Tyresö

Mer om

Mehmet Suvakci är en 91 årig man bosatt i Botkyrka kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 59 kvm . Där har han bott i sammanlagt 6 år och 123 dagar sedan 16 mars 2020. Han har en särskild adress registrerad på Bollmoravägen 12 lgh 1202 i Tyresö. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Mehmet Suvakci?

Vad tjänar Mehmet?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Mehmets
Kreditstatus?

Nyfiken på Mehmets Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Kornvägen 13 lgh 1601

Latitud: 59.246962   |   Longitud: 17.828593

Registrerat på adressen


Kornvägen 13 lgh 1601
145 68 Norsborg

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Mehmet kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Mehmet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Mehmets bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 2

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 59 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Mehmet har inga bolagsengagemang


Mer om Mehmet


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

91 år (och 173 dagar)

Födelsedag

25 januari (en måndag om 192 dagar)

Födelsedatum

1935-01-25 (en fredag för 33 411 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 100 år om 8 år och 192 dagar (en torsdag)

Mehmet Suvakci är en 91 årig man bosatt i Botkyrka kommun. Han bor i en lägenhet med 2 rum på 59 kvm . Där har han bott i sammanlagt 6 år och 123 dagar sedan 16 mars 2020. Han har en särskild adress registrerad på Bollmoravägen 12 lgh 1202 i Tyresö.

I Mehmets bostadsområde, på postnummer 145 68, har 5,11 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 256 976 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Mehmets ingår. Mehmets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 74.

Mehmet bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

Vill du fira Mehmets födelsedag ska du gratulera honom om 192 dagar då han fyller 92 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 168 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 100 år om 8 år och 192 dagar (en torsdag).

Mehmet har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Mehmet i Sverige det senaste kvartalet är Mehmet Kaya i Skokloster, Mehmet Erdogdu i Södertälje och Mehmet Özkan i Norsborg.

Informationen om Mehmet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Mehmet Suvakci