7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Ingrid Ann-Sofi Wickström

Ann-Sofi registrerades som avliden 2026-05-22.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19350402- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 2 april 1935

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 9 oktober

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Ingrid Ann-Sofi Wickström

Förnamn: Ingrid Ann-Sofi

Tilltalsnamn: Ann-Sofi

Efternamn: Wickström

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 1975-12-11

Gatuadress: Klevbergsvägen 9

Postnummer: 179 60

Postort: Stenhamra

Distrikt: Färingsö

Församling: Färingsö församling (012509)

Kommun: Ekerö (0125)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Ann-Sofi

Ann-Sofi Wickström är 91 år och bosatt på Klevbergsvägen 9 i Stenhamra. Hon bor i ett kedjehus på 143 kvm . Där har hon bott i 50 år och 217 dagar sedan hon flyttade in den 11 december 1975. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Ann-Sofi

Informationen om Ann-Sofi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ann-Sofi Wickström?

Vad tjänar Ann-Sofi?

Karta & vägbeskrivning till Klevbergsvägen 9

Latitud: 59.333863   |   Longitud: 17.691427

Registrerat på adressen


Klevbergsvägen 9
179 60 Stenhamra

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ann-Sofi kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ann-Sofi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ann-Sofis bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 143 kvm

Byggår: 1970

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ann-Sofi har inga bolagsengagemang


Mer om Ann-Sofi


Födelsedatum

1935-04-02

Ann-Sofi Wickström registrerades som avliden 2026-05-22. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.

Ann-Sofi Wickström är 91 år och bosatt på Klevbergsvägen 9 i Stenhamra. Hon bor i ett kedjehus på 143 kvm . Där har hon bott i 50 år och 217 dagar sedan hon flyttade in den 11 december 1975. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 179 60, är medelinkomsten 482 340 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,59 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Ann-Sofi ingår.

Ann-Sofi bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.

Ann-Sofi fyller 92 år om 260 dagar och har namnsdag om 85 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 100 år om 8 år och 260 dagar (en måndag).

Namnet Ingrid är 'Nordiskt namn, sammansatt av gudanamnet Ing och adjektivet frid ’skön’'.

Ann-Sofi har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ann-Sofi i Sverige Ann-Sofi Hellis Timmås i Älvsjö, Ann-Sofi Pessa i Haparanda och Ann-Sofi Westin i Örebro.

Informationen om Ann-Sofi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ann-Sofi Wickström