7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Elsy Marianne Gustafsson
Årsinkomst: Kolla Elsy Mariannes lön anonymt
Personnummer: 19350703-
Ålder: 91 år
Födelsedag: 3 juli 1935
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 4 april
Stjärntecken: Kräftan
Telefon: 070-3040418
Namnregistrering
Personnamn: Elsy Marianne Gustafsson
Förnamn: Elsy Marianne
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Gustafsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2007-04-01
Gatuadress: Andersbergsringen 195 lgh 1101
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 302 22
Postort: Halmstad
Distrikt: Halmstads Martin Luther
Församling: Halmstads församling (138002)
Kommun: Halmstad (1380)
Län: Halland (13)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Elsy Marianne Gustafsson är en 91 årig kvinna och bosatt på Andersbergsringen 195 lgh 1101 i Halmstad. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 68 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 april 2007 och har sammanlagt bott där i 19 år och 94 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Andersbergsringen 195 lgh 1101
Registrerat på adressen
302 22 Halmstad
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Elsy Marianne kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Elsy Marianne hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Elsy Mariannes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 68 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1969
Bolagsengagemang | 0 st
Elsy Marianne har inga bolagsengagemang
Mer om Elsy Marianne
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
91 år (och 1 dag)
Födelsedag
03 juli (en lördag om 364 dagar)
Födelsedatum
1935-07-03 (en onsdag för 33 239 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 100 år om 8 år och 364 dagar (en tisdag)
Elsy Marianne Gustafsson är en 91 årig kvinna och bosatt på Andersbergsringen 195 lgh 1101 i Halmstad. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 68 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 april 2007 och har sammanlagt bott där i 19 år och 94 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Elsy Mariannes bostadsområde, på postnummer 302 22, är 215 722 kr per år och 9,22 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Halmstad där Elsy Mariannes ingår. Elsy Mariannes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.
Elsy Marianne bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Elsy Marianne är inte gift.
Elsy Mariannes nästa födelsedag är om 364 dagar då hon fyller 92 år. Hennes namnsdag är om 274 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 100 år om 8 år och 364 dagar (en tisdag).
Namnet Marianne är 'Franskt namn, diminutiv av Maria eller motsvarande det bibliska Mariamne (namnet på kung Herodes’ gemål)'.
Elsy Marianne har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Elsy Marianne i Sverige Elsy Johansson i Kurravaara, Marianne Eklöf Törnblom i Nacka och Marianne Fredlund i Trelleborg.
Informationen om Elsy Marianne kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Telefonnummer
070-3040418 035-103626
Andra möjliga format
Läs merMinska
0046703040418 +46703040418 +4670-3040418 +4670-304 04 18 0703040418 070-3040418 070-304 04 18 070 304 04 18 070 3040418 004635103626 +4635103626 +4635-103626 +4635-10 36 26 035103626 035-103626 035-10 36 26 035 10 36 26 035 103626
Vanliga frågor om Elsy Marianne Gustafsson
Var bor Elsy Marianne?
Hur gammal är Elsy Marianne?
Elsy Marianne Gustafsson är 91 år gammal och föddes den 3 juli 1935. Hon fyller 92 år den 3 juli.
Har Elsy Marianne några bolagsengagemang?
Elsy Marianne har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Elsy Marianne några fordon?
Är Elsy Marianne gift?
Elsy Marianne är inte gift.
Vilket telefonnummer har Elsy Marianne?
Det telefonnummer som finns registrerat för Elsy Marianne är 070-3040418. Hon har även fler nummer registrerade.
Vilket stjärntecken har Elsy Marianne?
Elsy Marianne har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Elsy Marianne folkbokförd?
Elsy Marianne Gustafsson är folkbokförd i Halmstad kommun.
Vilket län tillhör Elsy Marianne?
Elsy Marianne Gustafsson tillhör Halland.
Vilken församling tillhör Elsy Marianne?
Elsy Marianne Gustafsson tillhör Halmstads församling.