7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Sven Erik Valter Lund

Sven Erik registrerades som avliden 2026-05-21.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19351013- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 13 oktober 1935

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 5 december

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Sven Erik Valter Lund

Förnamn: Sven Erik Valter

Tilltalsnamn: Sven Erik

Efternamn: Lund

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2009-07-01

Gatuadress: Hälsovägen 34 lgh 1201

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 254 42

Postort: Helsingborg

Distrikt: Helsingborgs Maria

Församling: Helsingborgs Maria församling (128301)

Kommun: Helsingborg (1283)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sven Erik

Sven Erik Lund är en 90 årig man och bosatt på Hälsovägen 34 lgh 1201 i Helsingborg. Han flyttade in på adressen den 1 juli 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 4 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Sven Erik

Informationen om Sven Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sven Erik Lund?

Vad tjänar Sven Erik?

Karta & vägbeskrivning till Hälsovägen 34 lgh 1201

Latitud: 56.054805   |   Longitud: 12.698180

Registrerat på adressen


Hälsovägen 34 lgh 1201
254 42 Helsingborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sven Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sven Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?


Bolagsengagemang | 0 st

Sven Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Sven Erik


Födelsedatum

1935-10-13

Sven Erik Lund registrerades som avliden 2026-05-21. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Sven Erik Lund är en 90 årig man och bosatt på Hälsovägen 34 lgh 1201 i Helsingborg. Han flyttade in på adressen den 1 juli 2009 och har sammanlagt bott där i 17 år och 4 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Sven Eriks bostadsområde, på postnummer 254 42, är 334 199 kr per år och 10,19 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Sven Eriks ingår.

Sven Erik bor tillsammans med 2 personer: Shokofah Seyghani , Armin Asgharian . Sven Erik är inte gift.

Sven Eriks nästa födelsedag är om 100 dagar då han fyller 91 år. Hans namnsdag är om 153 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 100 år om 9 år och 100 dagar (en lördag).

Namnet Sven är 'Nordiskt namn med bet. ’yngling’'.

Sven Erik har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sven Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Sven Rutström i Skärholmen och Sven Nordqvist i Stockholm.

Informationen om Sven Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sven Erik Lund