8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-11-02
Käthie Elisabet Johansson
Käthie Elisabet registrerades som avliden 2026-10-08.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader.
Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon
fortfarande var vid liv här nedan.
Årsinkomst: Kolla Käthie Elisabets lön anonymt
Personnummer: 19360227-
Födelsedag: 27 februari 1936
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 19 november
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Käthie Elisabet Johansson
Förnamn: Käthie Elisabet
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Johansson
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2023-09-11
Gatuadress: Björkallén 69
Postnummer: 772 32
Postort: Grängesberg
Distrikt: Grängesberg
Kommun: Ludvika (2085)
Län: Dalarna (20)
Särskild Adress
C/O-adress: Marie Vennberg
Gatuadress: Björkhagsvägen 7
Postadress: 77794 Söderbärke
Mer om
Käthie Elisabet Johansson är 90 år gammal och bor på Björkallén 69 i Grängesberg. Där har hon bott i 3 år och 52 dagar sedan hon flyttade in den 11 september 2023. Hon har en särskild adress registrerad på Björkhagsvägen 7 i Söderbärke. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Registrerat på adressen
772 32 Grängesberg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Käthie Elisabet kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Käthie Elisabet hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Käthie Elisabet har inga bolagsengagemang
Mer om Käthie Elisabet
Födelsedatum
1936-02-27
Käthie Elisabet Johansson
registrerades som avliden 2026-10-08.
Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader.
Till dess kan du se den information vi hade om henne när hon fortfarande var vid liv här nedan.
Käthie Elisabet Johansson är 90 år gammal och bor på Björkallén 69 i Grängesberg. Där har hon bott i 3 år och 52 dagar sedan hon flyttade in den 11 september 2023. Hon har en särskild adress registrerad på Björkhagsvägen 7 i Söderbärke.
På postnummer 772 32, som är Käthie Elisabets bostadsområde, är medelinkomsten 323 205 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,48 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ludvika där Käthie Elisabets ingår. Käthie Elisabets lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 62.
Käthie Elisabet delar bostaden med Alf Åke Dalberg, en 86 årig man. Han flyttade in den 18 september 2025 och har bott där totalt 1 år och 45 dagar. Käthie Elisabet är inte gift.
Käthie Elisabet har namnsdag om 17 dagar och nästa födelsedag inträffar om 117 dagar då hon fyller 91 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 100 år om 9 år och 117 dagar (en onsdag).
Namnet Elisabet är 'Bibliskt namn, eg. grekisk ombildning av ett hebreiskt namn med bet. ’Gud är fullkomlighet’'.
Käthie Elisabet har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Käthie Elisabet i Sverige Christina Alma Elisabet Schollin Wahlgren i Lidingö, Elisabet Ernblad i Flyinge och Elisabet Frerot Södergren i Stocksund.
Informationen om Käthie Elisabet kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Käthie Elisabet Johansson
Var bodde Käthie Elisabet?
Hur gammal blev Käthie Elisabet?
Käthie Elisabet Johansson föddes den 27 februari 1936 och registrerades som avliden 2026-10-08. Hon hade varit 90 år idag.
Hade Käthie Elisabet några bolagsengagemang?
Käthie Elisabet hade vid sin bortgång inga registrerade bolagsengagemang.
Ägde Käthie Elisabet några fordon?
Är Käthie Elisabet gift?
Käthie Elisabet är inte gift.
Vilket telefonnummer hade Käthie Elisabet?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Käthie Elisabet.
Vilket stjärntecken har Käthie Elisabet?
Käthie Elisabet har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun var Käthie Elisabet folkbokförd?
Käthie Elisabet Johansson var folkbokförd i Ludvika kommun.
Vilket län tillhörde Käthie Elisabet?
Käthie Elisabet Johansson tillhörde Dalarna.
Vilken församling tillhörde Käthie Elisabet?
Vi har ingen uppgift om vilken församling Käthie Elisabet tillhörde.