7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-28
Anita Maria Senke
Årsinkomst: Kolla Anita Marias lön anonymt
Personnummer: 19360328-
Ålder: 90 år
Födelsedag: 28 mars 1936
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 9 september
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Anita Maria Senke
Förnamn: Anita Maria
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Senke
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Gatuadress: Gröna Gatan 13 B lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 553 36
Postort: Jönköping
Församling: Jönköpings församling (068002)
Kommun: Jönköping (0680)
Län: Jönköping (06)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Anita Maria Senke är 90 år gammal och bor på Gröna Gatan 13 B lgh 1201 i Jönköping. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 90 kvm . Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Gröna Gatan 13 B lgh 1201
Registrerat på adressen
553 36 Jönköping
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Anita Maria kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Anita Maria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Anita Marias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 90 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1934
Bolagsengagemang | 0 st
Anita Maria har inga bolagsengagemang
Mer om Anita Maria
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
90 år (och 122 dagar)
Födelsedag
28 mars (en söndag om 243 dagar)
Födelsedatum
1936-03-28 (en lördag för 32 994 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 100 år om 9 år och 244 dagar (en fredag)
Anita Maria Senke är 90 år gammal och bor på Gröna Gatan 13 B lgh 1201 i Jönköping. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 90 kvm . Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 553 36, som är Anita Marias bostadsområde, är medelinkomsten 353 186 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,64 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Anita Marias ingår. Anita Marias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 75.
Anita Maria delar bostaden med Göran Gustaf Senke, en 92 årig man. Anita Maria är gift med Göran Gustaf Senke .
Anita Maria har namnsdag om 43 dagar och nästa födelsedag inträffar om 243 dagar då hon fyller 91 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 100 år om 9 år och 244 dagar (en fredag).
Namnet Anita är 'Spanskt namn, diminutiv av Anna'.
Anita Maria har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Anita Maria i Sverige Anita Wall i Stockholm, Maria Forsblom i Ekerö och Maria Kihlstedt i Falkenberg.
Informationen om Anita Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Anita Maria Senke
Var bor Anita Maria?
Hur gammal är Anita Maria?
Anita Maria Senke är 90 år gammal och föddes den 28 mars 1936. Hon fyller 91 år den 28 mars.
Har Anita Maria några bolagsengagemang?
Anita Maria har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Anita Maria några fordon?
Är Anita Maria gift?
Anita Maria är gift med Göran Gustaf Senke.
Vilket telefonnummer har Anita Maria?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Anita Maria.
Vilket stjärntecken har Anita Maria?
Anita Maria har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Anita Maria folkbokförd?
Anita Maria Senke är folkbokförd i Jönköping kommun.
Vilket län tillhör Anita Maria?
Anita Maria Senke tillhör Jönköping.
Vilken församling tillhör Anita Maria?
Anita Maria Senke tillhör Jönköpings församling.