7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Knut Erik Huhta
Årsinkomst: Kolla Knut Eriks lön anonymt
Personnummer: 19360409-
Ålder: 90 år
Födelsedag: 9 april 1936
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 13 januari
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Knut Erik Huhta
Förnamn: Knut Erik
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Huhta
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2007-12-12
Gatuadress: Blidvägen 50 lgh 0902
Våning & dörr: 1 våning ner, dörr 2 från vänster
Postnummer: 976 32
Postort: Luleå
Församling: Luleå domkyrkoförsamling (258002)
Kommun: Luleå (2580)
Län: Norrbotten (25)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Knut Erik Huhta är en man på 90 år som bor på Blidvägen 50 lgh 0902 i Luleå. Där har han bott i 18 år och 199 dagar sedan han flyttade in den 12 december 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Blidvägen 50 lgh 0902
Registrerat på adressen
976 32 Luleå
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Knut Erik kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Knut Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Knut Erik har inga bolagsengagemang
Mer om Knut Erik
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
90 år (och 81 dagar)
Födelsedag
09 april (en fredag om 284 dagar)
Födelsedatum
1936-04-09 (en torsdag för 32 953 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 100 år om 9 år och 285 dagar (en onsdag)
Knut Erik Huhta är en man på 90 år som bor på Blidvägen 50 lgh 0902 i Luleå. Där har han bott i 18 år och 199 dagar sedan han flyttade in den 12 december 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Knut Eriks postnummer, 976 32, är medelinkomsten 422 527 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,53 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Knut Erik och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Luleå där Knut Erik ingår. Knut Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 163.
Knut Erik bor tillsammans med Majbritt Yvonne Huhta. Hon är en 88 årig kvinna som flyttade in den 12 december 2007 och har bott där totalt 18 år och 199 dagar. Han är gift med Majbritt Yvonne Huhta .
På Knut Eriks nästa födelsedag fyller han 91 år. Den inträffar om 284 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 100 år om 9 år och 285 dagar (en onsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 198 dagar.
Namnet Knut är 'Forntyskt namn, möjl. med bet. ’käck, frimodig’'.
Knut Erik har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Knut Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Knut Agnred i Göteborg och Knut Berggren i Stockholm.
Informationen om Knut Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Knut Erik Huhta
Var bor Knut Erik?
Hur gammal är Knut Erik?
Knut Erik Huhta är 90 år gammal och föddes den 9 april 1936. Han fyller 91 år den 9 april.
Har Knut Erik några bolagsengagemang?
Knut Erik har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Knut Erik några fordon?
Är Knut Erik gift?
Knut Erik är gift med Majbritt Yvonne Huhta.
Vilket telefonnummer har Knut Erik?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Knut Erik.
Vilket stjärntecken har Knut Erik?
Knut Erik har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Knut Erik folkbokförd?
Knut Erik Huhta är folkbokförd i Luleå kommun.
Vilket län tillhör Knut Erik?
Knut Erik Huhta tillhör Norrbotten.
Vilken församling tillhör Knut Erik?
Knut Erik Huhta tillhör Luleå domkyrkoförsamling.