7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Ulla Maj-Britt Andersson
Årsinkomst: Kolla Ulla Maj-Britts lön anonymt
Personnummer: 19360515-
Ålder: 90 år
Födelsedag: 15 maj 1936
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 4 juli
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Ulla Maj-Britt Andersson
Förnamn: Ulla Maj-Britt
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Andersson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-05-15
Gatuadress: Västergatan 33 lgh 1018
Våning & dörr: Entréplan, dörr 18 från vänster
Postnummer: 268 72
Postort: Teckomatorp
Distrikt: Norra Skrävlinge
Församling: Teckomatorps församling (121410)
Kommun: Svalöv (1214)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
C/O-adress: Michael Andersson
Gatuadress: Rönnebergsvägen 21
Postadress: 26834 Svalöv
Mer om
Ulla Maj-Britt Andersson är en 90 årig kvinna bosatt i Svalöv kommun. Där har hon bott i sammanlagt 1 år och 51 dagar sedan 15 maj 2025. Hon har en särskild adress registrerad på Rönnebergsvägen 21 i Svalöv. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Västergatan 33 lgh 1018
Registrerat på adressen
268 72 Teckomatorp
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ulla Maj-Britt kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ulla Maj-Britt hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ulla Maj-Britts bostad
Fakta om bostaden
Antal rum: 1
Kökstyp: Inget kök
Boarea: 25 kvm
Bostadskategori: Övrig specialbostad
Bolagsengagemang | 0 st
Ulla Maj-Britt har inga bolagsengagemang
Mer om Ulla Maj-Britt
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
90 år (och 51 dagar)
Födelsedag
15 maj (en lördag om 314 dagar)
Födelsedatum
1936-05-15 (en fredag för 32 923 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 100 år om 9 år och 315 dagar (en torsdag)
Ulla Maj-Britt Andersson är en 90 årig kvinna bosatt i Svalöv kommun. Där har hon bott i sammanlagt 1 år och 51 dagar sedan 15 maj 2025. Hon har en särskild adress registrerad på Rönnebergsvägen 21 i Svalöv.
I Ulla Maj-Britts bostadsområde, på postnummer 268 72, har 3,55 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 370 004 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Svalöv där Ulla Maj-Britts ingår. Ulla Maj-Britts lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 26.
Ulla Maj-Britt bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.
Vill du fira Ulla Maj-Britts födelsedag ska du gratulera henne om 314 dagar då hon fyller 91 år. Andra tillfällen att fira är hennes namnsdag som inträffar om 364 dagar och hennes nästa jubileum när hon fyller 100 år om 9 år och 315 dagar (en torsdag).
Namnet Ulla är 'Kortform av Ulrika'.
Ulla Maj-Britt har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Ulla Maj-Britt i Sverige det senaste kvartalet är Maj-Britt Tannerbring i Norrköping, Ulla Nilsson i Karlskoga och Ulla Skoog i Göteborg.
Informationen om Ulla Maj-Britt kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ulla Maj-Britt Andersson
Var bor Ulla Maj-Britt?
Hur gammal är Ulla Maj-Britt?
Ulla Maj-Britt Andersson är 90 år gammal och föddes den 15 maj 1936. Hon fyller 91 år den 15 maj.
Har Ulla Maj-Britt några bolagsengagemang?
Ulla Maj-Britt har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Ulla Maj-Britt några fordon?
Är Ulla Maj-Britt gift?
Ulla Maj-Britt är inte gift.
Vilket telefonnummer har Ulla Maj-Britt?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ulla Maj-Britt.
Vilket stjärntecken har Ulla Maj-Britt?
Ulla Maj-Britt har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Ulla Maj-Britt folkbokförd?
Ulla Maj-Britt Andersson är folkbokförd i Svalöv kommun.
Vilket län tillhör Ulla Maj-Britt?
Ulla Maj-Britt Andersson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Ulla Maj-Britt?
Ulla Maj-Britt Andersson tillhör Teckomatorps församling.