7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-17

Anders Jan-Olof Engqvist

Årsinkomst: Kolla Jan-Olofs lön anonymt

Personnummer: 19360623- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 90 år

Födelsedag: 23 juni 1936

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 30 november

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Anders Jan-Olof Engqvist

Förnamn: Anders Jan-Olof

Tilltalsnamn: Jan-Olof

Efternamn: Engqvist

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2004-06-01

Gatuadress: Floragatan 6 C

Postnummer: 667 32

Postort: Forshaga

Församling: Forshaga-Munkfors församling (176301)

Kommun: Forshaga (1763)

Län: Värmland (17)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Jan-Olof

Jan-Olof Engqvist är en 90 årig man och bosatt på Floragatan 6 C i Forshaga. Hans bostad är ett radhus på 78 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juni 2004 och har sammanlagt bott där i 22 år och 46 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Jan-Olof

Informationen om Jan-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan-Olof Engqvist?

Vad tjänar Jan-Olof?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jan-Olofs
Kreditstatus?

Nyfiken på Jan-Olofs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Floragatan 6 C

Latitud: 59.532672   |   Longitud: 13.486044

Registrerat på adressen


Floragatan 6 C
667 32 Forshaga

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan-Olof kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan-Olof hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jan-Olofs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 78 kvm

Byggår: 1958

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan-Olof har inga bolagsengagemang


Mer om Jan-Olof


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

90 år (och 24 dagar)

Födelsedag

23 juni (en onsdag om 341 dagar)

Födelsedatum

1936-06-23 (en tisdag för 32 896 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 100 år om 9 år och 342 dagar (en måndag)

Jan-Olof Engqvist är en 90 årig man och bosatt på Floragatan 6 C i Forshaga. Hans bostad är ett radhus på 78 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 juni 2004 och har sammanlagt bott där i 22 år och 46 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jan-Olofs bostadsområde, på postnummer 667 32, är 335 359 kr per år och 5,41 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Forshaga där Jan-Olofs ingår. Jan-Olofs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 19.

Förutom Jan-Olof bor också Birgitta Engqvist på adressen. Där har hon bott i 22 år och 46 dagar sedan hon först registrerades där den 1 juni 2004. Jan-Olof är gift med Birgitta Engqvist .

Jan-Olofs nästa födelsedag är om 341 dagar då han fyller 91 år. Hans namnsdag är om 136 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 100 år om 9 år och 342 dagar (en måndag).

Namnet Anders är 'Svensk form av Andreas'.

Jan-Olof har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan-Olof i Sverige Jan-Olof Grym i Kalmar, Jan-Olof Backman i Stockholm och Jan-Olof Wannius i Falsterbo.

Informationen om Jan-Olof kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan-Olof Engqvist