7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-15

Frank Åke Charles Flodman

Frank registrerades som avliden 2026-06-06.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19361022- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 22 oktober 1936

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 4 oktober

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Frank Åke Charles Flodman

Förnamn: Frank Åke Charles

Tilltalsnamn: Frank

Efternamn: Flodman

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2015-09-01

Gatuadress: Lars Runebergs gata 46

Postnummer: 434 42

Postort: Kungsbacka

Distrikt: Kungsbacka

Församling: Kungsbacka-Hanhals församling (138401)

Kommun: Kungsbacka (1384)

Län: Halland (13)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Frank

Frank Flodman är 89 år och bosatt på Lars Runebergs gata 46 i Kungsbacka. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i 10 år och 317 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Frank

Informationen om Frank kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Frank Flodman?

Vad tjänar Frank?

Karta & vägbeskrivning till Lars Runebergs gata 46

Latitud: 57.477015   |   Longitud: 12.089692

Registrerat på adressen


Lars Runebergs gata 46
434 42 Kungsbacka

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Frank kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Frank hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Franks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 81 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1992

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Frank har inga bolagsengagemang


Mer om Frank


Födelsedatum

1936-10-22

Frank Flodman registrerades som avliden 2026-06-06. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Frank Flodman är 89 år och bosatt på Lars Runebergs gata 46 i Kungsbacka. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i 10 år och 317 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 434 42, är medelinkomsten 360 427 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,57 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Kungsbacka där Frank ingår.

Frank bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.

Frank fyller 90 år om 99 dagar och har namnsdag om 81 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 90 år om 99 dagar (en torsdag).

Namnet Frank är 'Engelskt namn, kortform av Francis (= Frans)'.

Frank har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Frank i Sverige Frank Sandgren i Lidköping, Frank Dorsin i Stockholm och Frank Snarf i Bromma.

Informationen om Frank kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Frank Flodman