7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-29
Eira Elin Maria Vallsten
Årsinkomst: Kolla Eira Elin Marias lön anonymt
Personnummer: 19370119-
Ålder: 89 år
Födelsedag: 19 januari 1937
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 31 juli
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Eira Elin Maria Vallsten
Förnamn: Eira Elin Maria
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Vallsten
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 1961-09-08
Gatuadress: Njupkärrsvägen 98 lgh 1102
Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 135 46
Postort: Tyresö
Distrikt: Tyresö
Församling: Tyresö församling (013801)
Kommun: Tyresö (0138)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Eira Elin Maria Vallsten är en kvinna på 89 år som bor på Njupkärrsvägen 98 lgh 1102 i Tyresö. bostad är en lägenhet med 4 rum på 89 kvm . Där har hon bott i 64 år och 324 dagar sedan hon flyttade in den 8 september 1961. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Njupkärrsvägen 98 lgh 1102
Registrerat på adressen
135 46 Tyresö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Eira Elin Maria kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Eira Elin Maria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Eira Elin Marias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 89 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Eira Elin Maria har inga bolagsengagemang
Mer om Eira Elin Maria
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
89 år (och 191 dagar)
Födelsedag
19 januari (en tisdag om 174 dagar)
Födelsedatum
1937-01-19 (en tisdag för 32 698 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 90 år om 174 dagar (en tisdag)
Eira Elin Maria Vallsten är en kvinna på 89 år som bor på Njupkärrsvägen 98 lgh 1102 i Tyresö. bostad är en lägenhet med 4 rum på 89 kvm . Där har hon bott i 64 år och 324 dagar sedan hon flyttade in den 8 september 1961. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Eira Elin Marias postnummer, 135 46, är medelinkomsten 334 405 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,24 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Eira Elin Maria och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Tyresö där Eira Elin Maria ingår. Eira Elin Marias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 62.
Eira Elin Maria bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är inte gift.
På Eira Elin Marias nästa födelsedag fyller hon 90 år. Den inträffar om 174 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 90 år om 174 dagar (en tisdag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 2 dagar.
Namnet Elin är 'Svensk form av Helena'.
Eira Elin Maria har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Eira Elin Maria i Sverige Elin Kihl i Svanesund, Maria Forsblom i Ekerö och Maria Kihlstedt i Falkenberg.
Informationen om Eira Elin Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Eira Elin Maria Vallsten
Var bor Eira Elin Maria?
Hur gammal är Eira Elin Maria?
Eira Elin Maria Vallsten är 89 år gammal och föddes den 19 januari 1937. Hon fyller 90 år den 19 januari.
Har Eira Elin Maria några bolagsengagemang?
Eira Elin Maria har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Eira Elin Maria några fordon?
Är Eira Elin Maria gift?
Eira Elin Maria är inte gift.
Vilket telefonnummer har Eira Elin Maria?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Eira Elin Maria.
Vilket stjärntecken har Eira Elin Maria?
Eira Elin Maria har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Eira Elin Maria folkbokförd?
Eira Elin Maria Vallsten är folkbokförd i Tyresö kommun.
Vilket län tillhör Eira Elin Maria?
Eira Elin Maria Vallsten tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Eira Elin Maria?
Eira Elin Maria Vallsten tillhör Tyresö församling.