7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-14

Göte Lennart Silver

Göte registrerades som avliden 2026-02-05.
Publiceringen kommer att upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Personnummer: 19370126- XXXXVisas för medlemmar

Födelsedag: 26 januari 1937

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 27 januari

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Göte Lennart Silver

Förnamn: Göte Lennart

Tilltalsnamn: Göte

Efternamn: Silver

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2007-08-27

Gatuadress: Hamnplan 2 A lgh 1203

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 941 61

Postort: Piteå

Distrikt: Piteå stadsdistrikt

Församling: Piteå församling (258103)

Kommun: Piteå (2581)

Län: Norrbotten (25)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Göte

Göte Silver är en 89 årig man bosatt i Piteå kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 86 kvm . Där har han bott i sammanlagt 18 år och 321 dagar sedan 27 augusti 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Göte

Informationen om Göte kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Göte Silver?

Vad tjänar Göte?

Karta & vägbeskrivning till Hamnplan 2 A lgh 1203

Latitud: 65.313259   |   Longitud: 21.486213

Registrerat på adressen


Hamnplan 2 A lgh 1203
941 61 Piteå

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Göte kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Göte hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Götes bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 86 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Göte har inga bolagsengagemang


Mer om Göte


Födelsedatum

1937-01-26

Göte Silver registrerades som avliden 2026-02-05. Publiceringen kommer upphöra efter 6 månader. Till dess kan du se den information vi hade om honom när han fortfarande var vid liv här nedan.

Göte Silver är en 89 årig man bosatt i Piteå kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 86 kvm . Där har han bott i sammanlagt 18 år och 321 dagar sedan 27 augusti 2007. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Götes bostadsområde, på postnummer 941 61, har 3,25 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 277 683 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Piteå där Götes ingår.

Göte bor tillsammans med en 85 årig kvinna vid namn Gurli Svensson. Hon registrerades på adressen den 27 augusti 2007, och har bott där totalt 18 år och 321 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Götes födelsedag ska du gratulera honom om 196 dagar då han fyller 90 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 197 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 90 år om 196 dagar (en tisdag).

Namnet Göte är 'Nordiskt namn med bet. ’götisk man’'.

Göte har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Göte i Sverige det senaste kvartalet är Göte Ceder i Robertsfors, Göte Färm i Knislinge och Göte Schentz i Hamneda.

Informationen om Göte kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Göte Silver